3. edycję programu Hotel Paradise, którego akcja toczyła się na Zanzibarze, wygrali Krystian i Basia. Niestety para szybko wydała oświadczenie, że po zakończeniu zdjęć nie udało im się utrzymać relacji i nie są już razem. Okazuje się jednak, że miłość kwitnie między innymi osobami z programu. Michał Choiński i Ola Hałabuda podzielili się na swoich instagramowych kontach szczerym wyzwaniem i romantycznymi zdjęciami. A w sieci znów zawrzało!

Ola i Michał z programu „Hotel Paradise 3” pokazali romantyczne zdjęcia

Bardzo szybko po finałowym odcinku 3 sezonu Hotelu Paradise Michał i Ola w podobnym czasie podzielili się z obserwatorkami i obserwatorami wspólną romantyczną sesją oraz informacją, że udział w programie połączył ich uczuciem, dlatego zdecydowali się być razem. Pod zdjęciami na swoim profilu Michał napisał:

Koniec programu = koniec tajemnic. Wasze przypuszczenia były trafne, jesteśmy parą 

Już na Zanzibarze mieliśmy parę randek zresztą niedługo udostępnimy Wam trochę naszych prywatnych materiałów z tamtego czasu.

Po powrocie do Polski spędzaliśmy prawie każdą wolną chwile razem a przed walką była dla mnie wielkim wsparciem 

Trzymajcie za nas kciuki 

Post o podobnej treści pojawił się na instagramowym koncie Oli.

No i stało się. Po programie pokazał, że ma dobre serduszko. Jest prawdziwym mężczyzną, charakternym a przy tym jest mega zabawny. Potrafi mnie rozśmieszyć jak nikt inny. Cieszę się, że rozpoczyna się najpiękniejszy etap w moim życiu u boku tego Pana. Życzę Wam tego samego - napisała uczestniczka programu. 

Pod postami obojga pojawiło się mnóstwo gratulacji. Fanki i fani programu wyrazili radość, że jednak ktoś znalazł miłość na rajskiej wyspie, że Ola i Michał do siebie pasują. Wiele osób czekało na tę informację i pospieszyło z gratulacjami, w tym oczywiście inni uczestnicy i uczestniczki Hotelu Paradise 3. Nie obyło się jednak bez kąśliwych komentarzy...

Dlaczego znajomość Oli i Michała z programu „Hotel Paradise 3” budzi tyle kontrowersji

Część obserwujących osób zarzuciła Oli i Michałowi kłamstwo, twierdząc, że znali się oni jeszcze przed programem. Ktoś wytknął Oli, że unikała bliskości z innymi uczestnikami Hotelu Paradise, ale kiedy do programu dołączył Michał zachowywała się zdecydowanie bardziej otwarcie wobec niego, co ma świadczyć o tym, że ukrywali swoje uczucia i relację. 

Warto przypomnieć, że kontrowersje wokół tego, co łączy Olę i Michała pojawiły się tuż przed jego dołączeniem do ekipy przebywającej na Zanzibarze. W 31. odcinku mogliśmy zobaczyć scenę, podczas której Ola, myśląc, że kamery tego nie zarejestrują, wyznała Luizie, że wkrótce w programie pojawi się ktoś dla niej ważny i bliski...

Ola o tym, co łączy ją z Michałem

W rozmowie z portalem dziendobry.tvn.pl była uczestniczka Hotelu Paradise 3 wyraziła radość, że nie musi już ukrywać swoich uczuć.

Ciężko jest ukrywać tak dużą cześć swojego życia, a niestety do końca programu nie mogliśmy się do tego przyznać. Do dziś nie wiem jakim cudem to właśnie na drugim końcu świata to wszystko tak wybuchło - przyznała.

Dziewczyna przyznała, że znała Michała przed programem i uważała za ideał mężczyzny. Kiedy dowiedziała się, że dołączy on do formatu, miała ogromną nadzieję, że będzie to idealna okazja, by stworzyć z nim parę. 

Uczestniczka HP3 opowiedziała też dziendobry.tvn.pl, jak wygląda jej życie u boku wymarzonego faceta.

U nas wszystko jest bardzo dynamicznie. Ja zabieram Michała wszędzie, poznaję z moją rodziną, a on robi to samo. Jest naprawdę dojrzałym i opiekuńczym facetem, a jednocześnie ma tę nutkę szaleństwa, którą kocham. Planów większych na razie nie mamy. Chcemy cieszyć się z tego, co jest i działać spontanicznie - przyznała.