W sieci zawrzało, kiedy Aleksandra Hałabuda uczestniczka trzeciego sezonu Hotel Paradise zwierzyła się swojej koleżance z programu, dlaczego do tej pory nie zwracała większej uwagi na żadnego z uczestników randkowego programu i nie otwierała się na relacje. Okazuje się, że do ekipy Hotelu Paradise 3, w którym biorą udział single i singielki ma dołączyć Michał Choiński, którego Ola określiła jako swojego kolegę. Internautki i internauci jednak się wzburzyli, w komentarzach można było przeczytać, że to wcale nie kolega, ale jej chłopak. Pojawiły się głosy, że to wbrew zasadom. Bez wątpienia jednak takie podgrzanie emocji producentom programu pewnie jest na rękę. 

Cała sytuacja, w której Ola wyjawiła swój rzekomy sekret rozegrała się w 31. odcinku Hotel Paradise 3. Powiedziała ona Luizie, że czeka na Michała i że jest on dla niej ideałem mężczyzny.

W dzisiejszym odcinku Michał dołączył do ekipy Hotelu Paradise 3 na Zanzibarze. Dotychczasowi uczestnicy od razu przyznali, że poczuli oddech konkurencji na plecach, ponieważ Michał budzi szczególne zainteresowanie dziewczyn.

Michał Choiński - kim jest i ile ma lat

Michał Choiński ma 25 lat i pochodzi z Warszawy. Studiował logistykę, obecnie na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji, ale związany jest także ze sportem. To zawodnik i trener mieszanych sztuk walki (MMA). Na jego instagramowym koncie @michal.hotelparadise3 można znaleźć sporo zdjęć z treningów i zawodów. Bez wątpienia sport to jego pasja. Sam siebie nazywa zwykłym chłopakiem. Takim, który najwyraźniej lubi też podróże i tatuaże. Wiemy też, że Michał ma starszą siostrę, która latem zeszłego roku brała ślub. 

Michał Choiński - dziewczyna

Co z życiem uczuciowym Michała Choińskiego? Czy faktycznie łączy go coś więcej niż koleżeńska znajomość z Olą Hałabudą? Najbliższe odcinki bez wątpienia pokażą, czy między nimi jest coś więcej.