Nie ma wątpliwości, że Dawid Podsiadło jest nie tylko jednym z najpopularniejszych, ale i najzdolniejszych wokalistów w Polsce. Jego talent potwierdzają liczne nagrody muzyczne, między innymi te, które muzyk zdobył podczas sobotniego rozdania Fryderyków, a także liczba sprzedanych płyt. Najnowszy album Dawida Podsiadły, zatytułowany Małomiasteczkowy pokrył się czterokrotną platyną. Natomiast piosenki autorstwa 26-letniego artysty (zarówno nowe, jak i te sprzed kilku lat), to prawdziwe hity!

Dawid Podsiadło zarobi ponad dwa miliony złotych w ciągu trzech miesięcy! Jak to zrobi?

Kilka miesięcy temu Dawid Podsiadło wyruszył w trasę koncertową, promującą jego najnowszą płytę. W ramach Małomiasteczkowej trasy wokalista wystąpił w największych miastach w Polsce, między innymi w Warszawie i Krakowie. Pod koniec roku ogłosił jednak, że to nie koniec i już w lutym rozpoczyna kolejną trasę. Wielkomiejski Tour, podczas którego Dawid Podsiadło ma odwiedzić między innymi Opole, Żyrardów i Koszalin właśnie trwa! A bilety na koncerty (nawet w tych najmniejszych miastach) wyprzedały się w zaledwie kilka minut. To ogromny sukces polskiego artysty, który (jak podaje portal Super Express) przyniesie Dawidowi Podsiadło miliony.

Najchętniej słuchamy polskiej muzyki. Oto zestawienie najlepiej sprzedających się płyt w 2018 roku >>>

Koncerty Dawida Podsiadły przyniosą artyście miliony?

Dawid Podsiadło w ramach trasy Wielkomiejski Tour, trwającej trzy miesiące, zagra aż 55 koncertów w całej Polsce. Okazuje się, że minimalna stawka za występ artysty, to 45 tysięcy złotych. Oznacza to, że dzięki samej trasie koncertowej muzyk zarobi aż 2,5 miliona złotych!

Mimo pasma sukcesów, Dawid Podsiadło nie zwalnia tempa. W poście na Instagramie, który opublikował po gali rozdania nagród Fryderyki 2019 artysta zapowiedział, że pracuje nad kolejną płytą! Nie możemy się jej doczekać, a Dawidowi oczywiście gratulujemy.

Dawid Podsiadło zawarł w jednej ze swoich piosenek ukryte przesłanie? Posłuchajcie „Nie ma fal” od tyłu! >>>