Na początku października Dawid Podsiadło ogłosił akustyczną trasę koncertową – Leśna muzyka. Potrwa ona od początku stycznia do 28 kwietnia 2020 roku. W tym czasie artysta odwiedzi (aż!) 14 miast, m.in. Kraków, Gdynię i Wrocław. Jeżeli jeszcze nie kupiliście biletów na jeden z koncertów Dawida Podsiadły, mamy dla was złą wiadomość. Trasa została wyprzedana! Informując o pierwszej – akustycznej trasie koncertowej w swojej karierze, Dawid Podsiadło podzielił się z fanami nową wersją piosenki Matylda. Okazała się hitem, co (prawdopodobnie) nikogo nie dziwi. Od dzisiaj możemy posłuchać kolejnego – odświeżonego utworu.

Dawid Podsiadło nagrał akustyczną wersję piosenki Trójkąty i Kwadraty i opublikował nowy teledysk

Na oficjalnym kanale Dawida Podsiadły w serwisie YouTube (i innych platformach streamingowych) możecie posłuchać hitu Trójkąty i Kwadraty w akustycznej wersji. Jest również teledysk – znajdziecie go poniżej. Nowa wersja piosenki Trójkąty i Kwadraty została nagrana w Tatrach, na tle malowniczych gór. Wokaliście towarzyszył cały zespół, którego będziecie mogli posłuchać również podczas koncertów w ramach trasy Leśna muzyka.

Dawid Podsiadło o pójściu na wybory: „postrzegam to jako obowiązek, by zabrać głos”. Dlaczego nie wszyscy młodzi ludzie myślą podobnie? >>>