Jeżeli udało się wam zdobyć bilety na koncert Dawida Podsiadły na PGE Narodowy, co tu dużo mówić, znaleźliście się w gronie szczęśliwców. Wejściówki wyprzedały się z prędkością światła. Wydarzenie, zorganizowane wspólnie z jednym z najpopularniejszych obecnie raperów w Polsce – Taco Hemingwayem, przyciągnęło 60 tysięcy fanów. Show zwieńczyło jego „Wielkomiejski Tour” promujący najnowszy album „Małomiasteczkowy”, która zaledwie w kilka miesięcy uzyskała status diamentowej i sprzedała się w 150 tysiącach egzemplarzy. Na fali popularności krążka Podsiadło postanowił wydać wyjątkową reedycję, na której znalazły się m.in. akustyczne wersje takich utworów, jak „Matylda” czy „Najnowszy Klip”. A także trasę koncertową „Leśna Muzyka” – również akustyczną. Potrwa od 28 kwietnia 2020 i obejmie 14 miast.

Zobacz także: Dawid Podsiadło nagrał akustyczną wersję piosenki „Trójkąty i Kwadraty” i opublikował nowy teledysk

Dawid Podsiadło zagra dwa stadionowe koncerty. Czy powtórzy sukces show na PGE Narodowy?

Dawid najwyraźniej nie lubi się nudzić, bo właśnie ogłosił koleje koncerty, które mają szansę powtórzyć sukces tego, co działo się na PGE Narodowy. Właśnie ogłosił dwa kolejne stadionowe koncerty w przyszłym roku. Gospodarzami wydarzeń będą Stadion Energa Gdańsk (13 czerwca 2020 roku) oraz Stadion Wrocław (20 czerwca 2020 roku). Jak zapowiada Podsiadło, będą one zapowiedzią zupełnie nowego materiał artysty. Dodaje też, że „tym razem biletów nie powinno zabraknąć”. Ich przedsprzedaż ruszy w czwartek 19 grudnia o 11:00, ale tylko dla użytkowników Allegro. Z kolei regularna sprzedaż rozpocznie się 20 grudnia, na koncert na Stadionie Energa Gdańsk o godzinie 11:00 na stronie eBilet.pl, natomiast na koncert na Stadionie Wrocławskim o godzinie 12:00. CO ważne, na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 4 sztuki. 

materiały prasowe

Zobacz także: Dawid Podsiadło zagrał pierwszy koncert w Warszawie w ramach Małomiasteczkowej Trasy. Oto jego najlepsze momenty!