Już niebawem, a konkretnie 2 kwietnia 2021 roku światło dzienne ujrzy Dancing with the Devil... The Art of Starting Over, czyli nowy album Demi Lovato. Znajdzie się na nim m.in. utwór, który ex-gwiazda Disneya nagrała wspólnie z Noah Cyrus. Jak się jednak okazuje, wokalistki może łączyć coś więcej niż (czysto zawodowa) współpraca. Zagraniczne media poinformowały właśnie, że Demi Lovato i Noah Cyrus randkują ze sobą. Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Demi Lovato i Noah Cyrus są razem?

Jak podał serwis Page Six, nagranie wspólnego utworu zbliżyło do siebie Demi Lovato i Noah Cyrus. Informator tabloidu przyznał, że wokalistki często się ze sobą spotykają, a także zasugerował, że mają romans. Okazuje się, że według (niektórych) bliskich łączy je coś więcej niż muzyka. Z kolei inna osoba z otoczenia Demi Lovato i Noah Cyrus uznała doniesienia związane z ich (domniemanym) związkiem za „dziwne”. Jej zdaniem gwiazdy umawiają się czasem na wspólne kolacje, ale nie zachowują się w sposób romantyczny. 

Czy między Demi Lovato i Noah Cyrus rzeczywiście jest coś więcej? Warto wspomnieć, że główne zainteresowane całą sprawą nie skomentowały jeszcze medialnych doniesień. W związku z tym pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie (lub dwa oświadczenia) z ich strony.

Przypomnijmy, że ostatnio Demi Lovato opowiedziała o swojej seksualności oraz życiu uczuciowym na łamach magazynu InStyle. 28-latka z dumą przyznała, że jest panseksualna – obecnie pociągają ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni – liczy się dla niej osoba, a nie jej płeć. Co więcej, dodała, że nie jest na razie gotowa na ślub czy na macierzyństwo. Więcej na ten temat możesz przeczytać TUTAJ: