Jeszcze niedawno niewiele osób wierzyło w to, że Demi Lovatowyjdzie na prostą. Cztery lata po przedawkowaniu narkotyków, które doprowadziło u niej do „trzech udarów, zawału serca i uszkodzenia mózgu”, piosenkarka udowadnia jednak, że nie ma takiego kryzysu, którego nie da się przezwyciężyć. Choć wykonawczyni przeboju „Cool for the Summer” otwarcie przyznaje, że nadal zmaga się z wieloma problemami, to wygląda na to, że jest na najlepszej drodze do odzyskania życiowej równowagi.

Demi Lovato jest w szczęśliwym związku

Demi Lovato przygotowuje się aktualnie do wydania swojej siódmej płyty zatytułowanej „Holy Fvck”, którą powraca do pop-rockowych brzmień z początków jej kariery. W ostatnim czasie o wokalistce wciąż mówi się sporo w mediach także w kontekście jej życia prywatnego, a konkretnie orientacji seksualnej i tożsamości płciowej. Gwiazda, która identyfikuje się jako osoba panseksualna i niebinarna, w kwietniu zdecydowała się powrócić do używania żeńskich zaimków, równolegle z formami neutralnymi płciowo (w języku angielskim przyjmują one postać they/them).

Swoją decyzję artystka tłumaczyła faktem, że w ostatnim czasie czuje się bardziej kobieco. Wcześniej zdradziła też, że zwyczajnie chciała ułatwić sprawę swoim bliskim i fanom, którzy nierzadko mieli spory kłopot z opanowaniem neutralnego płciowo języka.

Okazuje się jednak, że powrót do stosowania zaimków ona/jej nie jest jedyną istotną zmianą w życiu wokalistki. Jak donosi serwis internetowy magazynu „People”, Demi Lovato od jakiegoś czasu nie jest już singielką.

Kim jest nowy partner Demi Lovato?

Zgodnie z wiadomościami, które przekazują media zza oceanu, Demi Lovato ma nowego chłopaka. Tożsamość wybranka kończącej w tym miesiącu 30 lat gwiazdy na razie pozostaje tajemnicą. Wiadomo jedynie, że autorkę hitu „Heart Attack” i jej partnera łączy nie tylko uczucie, ale także wspólna pasja. Jak bowiem informuje „People”, nowy mężczyzna u boku piosenkarki tak samo jak ona jest muzykiem.

Jest świetnym facetem - zdradza źródło serwisu.

Jeśli wierzyć doniesieniom, Demi Lovato, która ma za sobą kilka toksycznych relacji, tym razem trafiła na naprawdę wspaniałą osobę.

Zobacz także:

To naprawdę szczęśliwy i zdrowy związek - dodaje informator.

Myślicie, że Demi Lovato postanowi wkrótce pochwalić się światu swoją nową miłością?