Demi Lovato nie przestaje zaskakiwać. 29-letnia gwiazda muzyki pop rozpoczęła nowy rok od złożenia wizyty w studiu tatuażu. Tym razem jednak postanowiła naprawdę zaszaleć. Zdecydowała się bowiem na naprawdę sporych rozmiarów wzór i to na dodatek w dość nietypowym miejscu. Efektem pochwaliła się, a jakże, w swoich mediach społecznościowych.

Demi Lovato wyjaśnia znaczenie tatuażu pająka

Demi Lovato ozdabia swoje ciało tatuażami już od szesnastego roku życia. W sumie ma ich już ponad dwadzieścia. Nie jest tajemnicą, że wzory, na które decyduje się gwiazda, najczęściej nie są przypadkowe i poza walorami estetycznymi, posiadają także głęboką symbolikę. W tym miejscu wystarczy wymienić często kopiowany przez fanki i fanów napis „Stay Strong” (z ang. „Bądź siln_”), który zasłania znajdujące się na nadgarstkach blizny po samookaleczaniu. Przypomnijmy, że został wykonany w 2011 roku, krótko po pierwszym pobycie Demi w ośrodku odwykowym. Inny znany tatuaż Lovato to znajdująca się na zewnętrznej stronie lewej dłoni głowa lwa. Nawiązuje oczywiście do znaku zodiaku gwiazdy oraz jej poruszającego utworu „Lionheart”.

Nie inaczej było w przypadku najnowszej „dziary”. Szczegółowe wyjaśnienia znaczenia tatuażu pająka pojawiło się na InstaStory Demi. Gwiazda przypisuje temu stworzeniu wiele 

To Babcia Pająk nauczyła nas wielu rzeczy. Nauczyła nas garncarstwa i tkactwa. Nauczyła nas ognia, światła i ciemności. Nauczyła nas, że wszyscy jesteśmy połączeni w sieci, że każdy z nas ma swoje miejsce na tym świecie - czytamy.

Demi Lovato ma tatuaż na głowie

Z instagramowej relacji dowiadujemy się, że autorem najnowszego tatuażu Demi Lovato jest cieszący się dużą popularnością wśród hollywoodzkich artystek i artystów Brian Woo, znany lepiej pod pseudonimem artystycznym Doctor Woo. Cenionemu w branży tatuatorowi w przeszłości zaufali już m.in. Miley Cyrus, Ellie Goulding, Cara Delevingne, Justin Bieber i Drake. Warto wiedzieć, że pająk, którego wykonał na głowie gwiazdy, to jeden z jego popisowych wzorów. Dostrzec go można nawet w logo jego studia.

fot. _dr_woo_ / instagram.com