Demi Lovato jest aktualnie w trasie, która promuje jej najnowszy album „Holy Fvck”. Niestety gwiazda podzieliła się ze swoimi fanami i fankami, że będzie to jej ostatnia trasa. Finałowe show zaplanowane jest na 6 listopada i odbędzie się w Irving w Teksasie. Zobaczcie co Demi powiedziała odnośnie zakończenia kariery.

Demi Lovato ogłasza, że nigdy nie zagra już trasy koncertowej

Demi wstawiła na swoje Instastory trzy zdjęcia, na których oznajmia fanom i fankom, że ta trasa jest jej ostatnią. Nie tłumaczy zbyt wiele. Napisała też, że jest bardzo chora, czym zaniepokoiła swoich obserwatorów i obserwatorki. Instastories szybko zniknęły z profilu artystki.

Jestem tak bardzo chora, że nie mogę podnieść się z łóżka – zaczęła piosenkarka, wstawiając zdjęcie widoku zza (prawdopodobnie) hotelowego okna. Zaledwie parę minut później pojawiło się zdjęcie z niepokojącym podpisem: Już więcej nie mogę. Na ostatnim zdjęciu gwiazda ogłosiła fanom i fankom przykrą wiadomość. Ta trasa będzie moją ostatnią. Kocham was i dziękuję – zakończyła.

Demi nie napisała nic więcej. Nie wiadomo więc, z jaką chorobą się zmaga i czy to ona jest przyczyną rezygnacji z dalszej koncertowej kariery. Wiadomości wydają się jednak niepokojące.

Pomimo informacji o chorobie, Demi Lovato zagrała swój koncert w Santiago

Po tym, gdy piosenkarka wstawiła Instastories, wydawać się mogło, że nie zagra zaplanowanych koncertów. Jednak gwiazda pojawiła się tej nocy w Santiago w Chile, a koncert odbył się. Demi powiedziała, że robi to dla swoich fanów.

Potrzebuję pomocy w śpiewaniu, więc zaśpiewajcie dla mnie głośno kochani – powiedziała. Prawie nie mam głosu, często będę zwracała mikrofon w waszą stronę. Po tych słowach możemy się jedynie domyślać, że Demi ma problemy ze swoim głosem. Niczego jednak nie potwierdziła.

Koncert okazał się sukcesem mimo wszystko. Później Demi podziękowała publiczności, która okazała się wspaniała. Strasznie wam dziękuję. Kocham was bardziej niż myślicie – napisała na Instagramie.

Zobacz także:

Demi Lovato – ostatnia trasa koncertowa

13 sierpnia rozpoczęła się ostatnia trasa koncertowa Demi, która promuje jej najnowszy (czy też ostatni?) album „Holy Fvck”. Trasa obejmuje Stany Zjednoczone i część Ameryki Południowej. Dla europejskich fanów i fanek artystki może to oznaczać, że już nigdy nie zobaczą swojej idolki na żywo.

Trzymamy kciuki za Demi i wierzymy, że jeszcze kiedyś jednak wróci na scenę.