Nie da się zaprzeczyć, że w ostatnich latach Demi Lovato dała prasie naprawdę wiele powodów do pisania na swój temat. Jeśli jakimś cudem ominęły was rewelacje na temat wykonawczyni przeboju „Solo”, to macie sporo do nadrobienia. Streszczając tylko kilka lat z jej życiorysu: gwiazda niemal straciła życie z powodu przedawkowania narkotyków, była w kilku (niestety nieudanych) związkach oraz publicznie zdeklarowała się jako osoba panseksualna i niebinarna. Obfitujący w dramatyczne oraz przełomowe wydarzenia okres w życiu Demi Lovato stanowi zresztą dla niej inspirację do tworzenia emocjonalnych i szczerych do bólu piosenek. Do tego typu utworów z pewnością można zaliczyć jej najnowszy kawałek pt. „29”.

Demi Lovato wyznaje w nowej piosence, że padła ofiarą groomingu

Kolejny singiel z wyczekiwanego, siódmego już studyjnego albumu Demi Lovato o prowokacyjnej nazwie „Holy Fvck”, trafił na platformy streamingowe w środę, czyli na dwa dni przed premierą całego krążka. O piosence zrobiło się jednak głośno w sieci już nieco wcześniej, bowiem Demi na początku sierpnia podzieliła się jej fragmentem na TikToku.


W swoim nowym kawałku Demi postanowiła po latach jeszcze raz przyjrzeć się swojej relacji z byłym chłopakiem. Z tekstu piosenki „29” jasno wynika, że (anty)bohaterem utworu jest Wilmer Valderrama, z którym artystka rozstała się w 2016 roku. Przypomnijmy, że gdy była gwiazda Disney Channel poznała 29-letniego wówczas aktora, miała dopiero 17 lat.

Liczby kazały ci tego nie robić, ale to cię nie powstrzymało - śpiewa Demi w nowym singlu.

W dalszej części utworu gwiazda wprost sugeruje, że w związku ze starszym od siebie o 12 lat Wilmerem Valderramą padła ofiarą groomingu. Tym pojęciem określa się najczęściej szereg działań mających na celu nawiązanie więzi emocjonalnej z nieletnią osobą, aby zmniejszyć jej opory i później ją wykorzystać - również seksualnie.

Myślałam, że to był nastoletni sen
Ale to była twoja fantazja, nie moja

Choć Demi ani razu nie wymieniła w piosence Wilmera z imienia, to opowiadając o swoim nowym singlu, potwierdziła, że opisuje on prawdziwe wydarzenia z jej życia.

Proces tworzenia tej piosenki był bardzo oczyszczający, bardzo terapeutyczny. Jest to coś, o czym myślałam od dawna. Chciałam, żeby wiele piosenek na tym albumie dotyczyło odzyskiwania mocy - wyjaśniła.

Zobacz także:

Wilmer Valderrama - problematyczna historia związków

Poruszający utwór Demi Lovato sprawił, że dziennikarze i internauci postanowili wziąć pod lupę dotychczasowe związki Wilmera Valderramy. Wyniki zestawienia są co najmniej zastanawiające. Okazuje się bowiem, że wokalistka nie była wcale pierwszą nieletnią gwiazdą, z którą aktor był w poważnym związku.

Wystarczy wspomnieć, że gwiazdor seriali „Różowe lata 70.” i „Agenci NCIS” jako 20-latek umawiał się z zaledwie 16-letnią Mandy Moore, a mając 24 lata zaczął spotykać się z 17-letnią Lindsay Lohan.

Wilmer Valderrama i Lindsay Lohan / fot. Getty Images

Dodajmy, że 42-letni dziś Wilmer Valderrama jest zaręczony z 31-letnią Amandą Pacheco. W lutym ubiegłego roku para doczekała się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Ich córka otrzymała oryginalne imiona Nakano Oceana.

Oficjalne wideo z tekstem do piosenki „29” możecie obejrzeć w całości poniżej.