Blisko trzy lata temu Demi Lovato przyznała, że zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie trafiła na odwyk, by wrócić na prostą, a następnie opowiedziała o swoich problemach na wizji – w programie The Ellen DeGeneres Show. Dziś Demi Lovato podzieliła się osobistym sukcesem. Jak się okazuje, gwiazda przez pewien czas zmagała się z zaburzeniami odżywania. Postanowiła jednak zawalczyć o własne zdrowie. Z pomocą dietetyka udało jej się osiągnąć upragnione efekty. Demi Lovato zaakceptowała swoje ciało, o czym właśnie poinformowała za pośrednictwem Instagramu. Obok najnowszych zdjęć na jej profilu ciężko przejść obojętnie!

Demi Lovato opowiedziała o zaburzeniach odżywiania i pokazała, że kocha swoje ciało!

Demi Lovato podzieliła się z fanami na Instagramie serią zdjęć z widocznymi rozstępami, które zostały podkreślone za pomocą złotego brokatu. Jak się okazuje, wokalistka postanowiła sfotografować ozdobione w ten sposób ciało, ponieważ w wyniku walki o własne zdrowie udało jej się zaakceptować siebie. Gwiazda korzystała z pomocy dietetyka. 

Kiedyś wydawało mi się, że nie można całkowicie wyleczyć się z zaburzeń odżywiania, że wszyscy udawali albo potajemnie wracali do starych nawyków. (…) Jestem niesamowicie wdzięczna, że po raz pierwszy w życiu mogę to szczerze powiedzieć: mój dietetyk spojrzał na mnie i powiedział: „tak wygląda powrót do zdrowia po zaburzeniach odżywiania”. By uczcić ten fakt, latem – podczas kwarantanny – zorganizowałam mini sesję zdjęciową. Pokochałam swoje rozstępy zamiast się ich wstydzić (…) – napisała Demi Lovato na swoim Instagramie.

Co więcej, Demi Lovato chciała przypomnieć swoim fanom, że wszystko jest możliwe i poprosiła, by byli dla siebie dobrzy oraz delikatny. Szczególnie, że ostatni rok był dla nas wszystkich trudny, wymagający. 

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć najnowsze zdjęcia Demi Lovato, na których widać podkreślone na złoto rozstępy. 

Demi Lovato nagrodzona owacjami na stojąco. To był jej pierwszy występ od czasu odwyku >>>