Demi Lovato od lat walczyła z zaburzeniami odżywiania, alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Gwiazda Disneya w 2010 roku poinformowała fanów o swoich problemach i otworzyła się przed nimi wierząc, że w ten sposób zainspiruje wiele osób do zerwania z nałogiem, a także sama lepiej poradzi sobie na odwyku i terapii. Pobiła wtedy jedną ze swoich tancerek i podjęła decyzję o leczeniu, podczas którego zdiagnozowano u niej chorobę dwubiegunową. Po jakimś czasie stan zdrowia, zarówno fizyczny jak i psychiczny, ustabilizował się. Piosenkarka nagrała niedawno bardzo osobistą piosenkę Sober, w której wyznała, że po 6 latach wróciła do picia alkoholu. Przeprosiła w nim swoich fanów oraz rodzinę.

Demi Lovato szczerze o zaburzeniach odżywiania >>>

Demi Lovato w szpitalu po przedawkowaniu narkotyków

Tak jak wspominaliśmy, gwiazda od wielu lat uczęszczała na terapię. Jednak według zagranicznych serwisów, kilka miesięcy temu odsunęła swojego terapeutę i wróciła do zażywania narkotyków. Jej przyjaciele martwili się o nią i obawiali, że jej nałóg doprowadzi do tragedii. Wczoraj wieczorem Demi Lovato przewieziono do szpitala w LA po tym, jak przedawkowała narkotyki. Jak donosi magazyn TMZ, artystka zażyła heroinę, co spowodowało zapaść. Kilka godzin temu dowiedzieliśmy się, że 26-latka odzyskała przytomność, jej stan jest stabilny jej najbliżsi są przy niej.

Rodzina Demi Lovato wydała oficjalne oświadczenie w sprawie stanu jej zdrowia >>>

Gwiazdy wspierają Demi Lovato

Demi Lovato otrzymała wiele wsparcia, nie tylko od rodziny, ale również fanów. W szpitalu w Los Angeles jest z nią mamą i młodsza siostra. Mnóstwo gwiazd, w tym jej były chłopak Joe Jonas, Ellen DeGeneres, Kesha i Tyra Banks, wyznali na Twitterze, że są zdruzgotani wiadomościami o przedawkowaniu przez Demi narkotyków.

Jak wszyscy, myślę teraz o Demi Lovato. Ona potrzebuje naszej modlitwy i wsparcia. Wiemy, że jesteś silna, Demi.

Napisał na Twitterze Joe Jonas. Jego brat Nick Jonas także poprosił o modlitwę i dodał, że Demi jest wojowniczką. Natomiast Ellen wyznała:

Bardzo kocham Demi Lovato. Pęka mi serce, że przechodzi przez to wszystko. Jest naszym światłem. Wysyłam całą swoją miłość jej i jej rodzinie.

Dołączamy się do wszystkich wiadomości. Kochamy Demi Lovato i wierzymy, że poradzi sobie z nałogiem, pojedzie w trasę koncertową i nagra jeszcze niejeden hit.