Demi Lovato ma za sobą ciężki czas. 26-latka w lipcu trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Karetka pogotowia zabrała ją nieprzytomną z domu w Hollywood Hills. Natychmiast pojawiły się spekulacje na temat tego, jaką substancję przedawkowała. Wiele tropów wskazywało na heroinę, ponieważ podano jej Narcan, czyli środek przeciwdziałający tym na bazie morfiny. W szpitalu była obecna jej rodzina oraz były chłopak, aktor komediowy Wilder Valderram. Ale wspierały ją również inne gwiazdy, m.in. Joe Jonas i jego brat Nick Jonas, przyjaciółka z dawnych lat Selena Gomez i prezenterka Ellen DeGeneres

Po kilku tygodniach Demi Lovato opuściła szpital i udała się na 3-miesięczny odwyk w zamkniętej klinice. Niedawno opuściła ośrodek, chociaż wciąż ciężko pracuje nad swoim zdrowiem fizycznym i psychicznym. Gwiazda od lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, w wieku kilkunastu lat cierpiała również na zaburzenia odżywiania. Ale od jakiegoś czasu wróciła na social media, opublikowała wzruszający wpis, w którym podziękowała fanom za troskę i wsparcie, a także zdjęcie z wyborów, w którym namawiała do zagłosowania. Wynika z nich, że Demi czuje się już lepiej i ma siłę, aby walczyć z uzależnieniem. 

Demi Lovato opublikowała szczery wpis na Twitterze

Kilka dni temu 26-latka poinformowała swoich fanów o tym, jak się czuje na Twitterze. Demi Lovato napisała, że jest trzeźwa i wdzięczna za to, że żyje. Zaatakowała również media oraz osoby, które rozsiewają plotki na temat jej przedawkowania narkotyków. Wyznała, że kiedy będzie gotowa, podzieli się z fanami swoją historią, ale narazie nie chce o tym mówić:

Któregoś dnia opowiem światu, co dokładnie się stało, dlaczego i jak wygląda aktualnie moje życie. Ale dopóki nie będę gotowa podzielić się tym z innymi, przestańcie się wtrącać i wymyślać rzeczy na tematy, o których nie macie pojęcia. Wciąż potrzebuję czasu na leczenie. (…) Chciałabym zdementować wszystkie plotki na mój temat, ale nie jest nikomu nic winna, więc nie zamierzam tego robić. Wszyscy moi fani muszą wiedzieć, że jestem trzeźwa i ciężko nad sobą pracuję. Jestem ogromnie wdzięczna za Wasze wsparcie (…).

Napisała w emocjonującym wpisie Demi Lovato. 

Demi Lovato usunęła Selenę Gomez i Nicka Jonasa ze znajomych na Instagramie. Co się stało? >>>