Demi Moore babcią, Bruce Willis dziadkiem

Mamy dla was radosne wieści z Hollywood. We wtorek wieczorem Rumer Willis, czyli owoc trzynastoletniego małżeństwa Demi Moore i Bruce'a Willisa, ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej pierwsze dziecko jest już na świecie. O tym, że znana trzydziestoczterolatka i jej partner, Derek Thomas, spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka, opinia publiczna dowiedziała się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Ekscytujące wieści przekazała wówczas na swoim instagramowym profilu sama Demi Moore. Aktorka opublikowała w sieci serię czarno-białych zdjęć swojej najstarszej córki i jej wybranka, na których Rumer dumnie eksponuje swój ciążowy brzuch.

Wkraczam w erę gorącej, zwariowanej babci – zażartowała gwiazda kultowych filmów „Uwierz w ducha” i „Niemoralna propozycja”.

Rumer Willis urodziła oraz ogłosiła płeć i imię dziecka

We wtorek wieczorem polskiego czasu Rumer Willis poinformowała swoich obserwatorów w serwisie Instagram, że jej wyczekiwana pociecha jest już na świecie. Aktorka podzieliła się z internautami niezwykle uroczym zdjęciem swojej nowo narodzonej pociechy oraz zdradziła pozostałe szczegóły.

Ze wspomnianego wpisu dowiadujemy się, że amerykańska celebrytka oraz jej ukochany doczekali się córki. Dziewczynka urodziła się dokładnie we wtorek, 18 kwietnia i otrzymała imiona Louetta Isley. Poinformowano też, że najmłodsza członkini aktorskiej rodziny będzie nosić nazwiska po obojgu rodziców.

Louetta Isley Thomas Willis. Jesteś czystą magią – ogłosiła świeżo upieczona mama.

Gratulacje!