„Top Model” jest popularnym programem produkcji TVN, który gromadzi przed telewizorami wielu widzów, emocjonujących się rywalizacją uczestników i chętnie śledzących ich zmagania. Uczestnicy „Top Model” zazwyczaj stawiają swoje pierwsze kroki w świecie mody, marząc o wielkiej karierze na wybiegu największych projektantów i przed obiektywem słynnych fotografów. Karolina Pisarek, Radek Pestka, Kasia Szklarczyk, Zuza Kołodziejczyk, Hubert Gromadzki i Olga Kleczkowska to nazwiska, które udowodniły, że „Top Model” otwiera drzwi do kariery w modelingu. Pracują obecnie przy kampaniach znanych marek i rozwijają swoje umiejętności. Program TVN przyniósł im przede wszystkim popularność, dzięki czemu stali się rozpoznawalni. Ale „Top Model” niektórym pomógł zweryfikować marzenia i plany. Denis Chmielewski, którego na pewno pamiętacie z 8. sezonu, podjął decyzję o tym, że chce spełniać się w muzyce. Oczywiście to nie wyklucza kariery w modelingu, ale ostatnio uczestnik skupił się na tworzeniu nowych piosenek. Efektem jest jego nowy singiel „Blind”, który właśnie ukazał się na platformach streamingowych. 

Top Model 8: Denis Chmielewski. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>

Denis Chmielewski z „Top Model” został piosenkarzem! Posłuchajcie jego piosenki „Blind”. Odniesie sukces w muzyce?

Denis Chmielewski był ulubieńcem widzów oraz Joanny Krupy, która wróżyła mu karierę w modelingu. 26-latek dostał się do finałowej „14-stki” i radził sobie całkiem nieźle w programie, jednak odpadł z 8. sezonu „Top Model” w 5. odcinku. Denis odmówił wykonania zadania, czyli pozowania do sesji nago, która zawsze wzbudza bardzo wiele emocji. Jurorzy zarzucili mu wówczas, że uważa się za lepszego od innych uczestników. Zgodnie z regulaminem Denis Chmielewski musiał opuścić program „Top Model”. Do niedawna nie wiedzieliśmy, co u niego słychać, chociaż raz na jakiś czas publikuje zdjęcie na Instagramie, gdzie obserwuje go 137 tysięcy użytkowników. Wczoraj Denis pochwalił się nowym singlem. Wiedzieliście, że muzyka obok modelingu jest jego pasją?

Denis Chemielewski opublikował post na swoim Instagramie, informując fanów, że na platformach streamingowych pojawił się właśnie jego nowy singiel „Blind”. Na koncie uczestnika „Top Model” na Spotify nowa piosenka nie jest pierwszym utworem. Możecie również posłuchać starszych numerów, takich jak: „Angelina”, „Keep on Walking”, „Pressure” czy „This Is It”. Jeżeli jeszcze nie zapoznaliście się z twórczością Denisa, odsłuchajcie jego najnowszy, mocno popowy singiel „Blind”. Nie wiadomo, czy to zapowiedź płyty uczestnika „Top Model” – na taką informację musimy zapewne jeszcze trochę poczekać. Uważacie, że Denis Chmielewski ma szansę na karierę muzyczną?