Marita Sürma, którą możecie kojarzyć z Instagramu jako Deynn, poszła w ślady Kylie Jenner i innych celebrytek. Kilka miesięcy temu popularna influencerka stworzyła własną markę kosmetyczną - Deynn Beauty. Dzieląc się radosną nowiną z obserwatorami, przyznała, że nie jest „tylko” twarzą tych produktów do pielęgnacji. W stworzenie swojego beauty brandu włożyła dużo serca i energii. Jakie są tego efekty? Sprawdźcie poniżej.

Deynn Beauty – co znajdziemy w ofercie?

Deynn stworzyła całą linię kosmetyków do pielęgnacji. W ofercie brandu znajdziemy krem na dzień Perfect Day Set Up Cream, krem na noc Perfect Night Back Up Cream, odżywczą ampułkę Golden Glimmer Ampoule, żelową maseczkę Purple Relaxing Collagen Jelly Mask i odżywcze płatki pod oczy Purple Relaxing Hydrogel Eye Patch. Produkty do pielęgnacji możecie kupować pojedynczo lub w zestawie. Jakie są ceny poszczególnych kosmetyków? 

Deynn stworzyła markę kosmetyczną! Jakie są ceny kosmetyków od Deynn Beauty?

Ceny kosmetyków stworzonych przez Deynn zaczynają się od 9,90 zł. Tyle kosztuje bowiem żelowa maseczka. Jeśli chcecie zaopatrzyć się w kremy albo płatki pod oczy (sprzedawane po 60 sztuk), musicie liczyć się z wydatkiem rzędu 79 zł. Nieco tańsza jest ampułka odżywcza. Golden Glimmer Ampoule kupicie bowiem za 69 zł. Najdroższy w całej ofercie jest oczywiście gotowy zestaw kosmetyków. Zawiera on wszystkie produkty do pielęgnacji dostępne w linii Deynn Beauty i kosztuje 279 zł.

Denn Beauty – gdzie kupić kosmetyki, które stworzyła Marita Sürma?

Kosmetyki marki Deynn Beauty powstały we współpracy z firmą Skin79. Właśnie dlatego można kupić je online – za pośrednictwem sklepu internetowego z kosmetykami koreańskimi. Większość produktów jest aktualnie dostępna.

Deynn Beauty – opinie internautek

Fanki bardzo wspierają Deynn, która po rodzinnej awanturze sprzed kilku lat postanowiła ocieplić swój wizerunek. Oczywiście na początku pojawiały się negatywne komentarze dotyczące nowego biznesu influencerki. Ale teraz – po kilku miesiącach od ich debiutu na rynku beauty – dominują pozytywne opinie. Internautki są szczerze zachwycone produktami do pielęgnacji stworzonymi przez Maritę Sürmę. Doceniają przyjemny zapach poszczególnych kosmetyków, konsystencję, a także ich skuteczność. Co więcej, zwracają uwagę na całkiem dobre składy kosmetyków. A wy miałyście okazję przetestować produkty marki Deynn Beauty?

Deynn wygrywa na najlepsze przebranie na Halloween >>>