Deynn i Daniel Majewski tworzą jedną z najpopularniejszych fit-par w polskich mediach społecznościowych. Zaczęli się spotykać w blisko sześć lat temu. Natomiast w 2018 roku wzięli ślub w tajemnicy przed fanami oraz fankami. Słowa przysięgi małżeńskiej wypowiadali w dresach i kominiarkach, co sprawiło, że ceremonia zdecydowanie nie zaliczała się do tradycyjnych. Prawdodpobnie miało to związek z tak zwaną internetową dramą z udziałem Daniela Majewskiego i Maritz Sürmy, a także jej młodszej siostry, Klaudii. Opisywanymi przez obie strony konfliktu wydarzeniami żył wtedy cały internet w Polsce. Jak się okazuje, Deynn i Majewski chcą wziąć drugi ślub. Tym razem bardziej tradycyjny. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Deynn i Majewski zaręczyli się po raz drugi. Chcą znowu wziąć ślub!

Na początku tygodnia (12 lipca 2021 roku) Deynn i Majewski poinformowali za pośrednictwem Instagramu, że ponownie się zaręczyli. Tym samym okazało się, że chcą po raz drugi stanąć na ślubnym kobiercu. Ceremonia, którą planują, ma mieć dość tradycyjny charakter – Marita Sürma chce na tę okazję założyć białą suknię, natomiast Daniel Majewski ma pojawić się w garniturze. 

„Był ślub po naszemu w dresach, teraz czas na klasyk, czyli białą suknię i garnitur. Powiedziałam TAK po raz drugi” – napisała Deynn na swoim profilu na Instagramie. 

Dlaczego Deynn i Majewski chcą się ponownie pobrać? Jak wynika z oficjalnego oświadczenia opublikowanego przez influencera na Instagram Stories, zdecydowali się na taki krok, ponieważ nie chcą, aby ich małżeństwem zawładnęła monotonia. Ich relacja jest dość burzliwa. Jednak – jak przyznają główni zainteresowani całą sprawą – bardzo im na sobie zależy. Dbają o siebie i starają się o to małżeństwo. Poza tym lubią się zaskakiwać. 

„Zdecydowałem się na drugie zaręczyny i nową wersję ślubu, bo w naszym związku najważniejsze jest nieustanne dodawanie ognia i zabijanie monotonii. Kłócimy się i sprzeczamy prawie codziennie. Ale też codziennie rozmawiamy, staramy się o siebie, dbamy o siebie samych i o siebie nawzajem – i to jest podstawą naszej relacji” – brzmi fragment oświadczenia, które Daniel Majewski opublikował na swoim Instagram Stories. 

W dalszej części oświadczenia czytamy, że zdaniem Daniela Majewskiego drugi ślub wiąże się z pewnego rodzaju ekscytacją. I chodzi tu zarówno o przygotowania, celebrowanie tego – wyjątkowego dnia, jak i wspomnienia. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się drugi ślub pary, a także kto zostanie na nią zaproszony. 

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie całe oświadczenie, którym wczoraj podzielił się Daniel Majewski ze swoimi fanami oraz fankami na Instagramie, a także kilka zdjęć influencera i Deynn. Lubicie ich jako parę?