Ostatnio Daniel Majewski, który jest jednym z najpopularniejszych influencerów w naszym kraju, przyznał, że już niedługo światło dzienne ujrzy jego nowy projekt. Jak się szybko okazało, gwiazdor internetu postanowił spróbować swoich sił w muzyce. Daniel Majewski nagrał piosenkę! Co więcej, śpiewa, a właściwie rapuje w niej po hiszpańsku.

Daniel Majewski został raperem!

Wczoraj na platformę YouTube trafił utwór Señor el Mayo autorstwa… Señora el Mayo, czyli Dawida Majewskiego, a także profesjonalnie nagrany teledysk. Jak wynika z opisu wideo, Señor el Mayo to alter ego popularnego influencera. W piosence, jak również w teledysku Daniel Majewski wciela się w rolę bossa narkotykowego z Ameryki Południowej. I właśnie dlatego postanowił rapować po hiszpańsku. Z kolei fani serialu Narcos na pewno zwrócą uwagę na kilka odniesień do hitowej produkcji o Pablo Escobarze, czyli kolumbijskim baronie narkotykowym.

„Ważne: Señor el Mayo to mój hiszpańsko - meksykańsko - kolumbijski brat, na którego zachowania nie mam wpływu. Jedyną osobą, która może sądzić Señora el Mayo jest sam Señor el Mayo. Oglądasz i słuchasz na własną odpowiedzialność” – napisał Daniel Majewski w opisie utworu.

Jak Daniel Majewski poradził sobie w roli rapera? Wśród komentarzy pod utworem i teledyskiem na platformie YouTube dominują te pozytywne. Fani zauważają m.in., że Daniel Majewski nie jest profesjonalistą, ale włożył bardzo dużo pracy w stworzenie utworu Señor el Mayo, jak również nagranie teledysku i nieźle mu to wyszło. Klip do pierwszej piosenki autorstwa Daniela Majewskiego znajdziesz poniżej. Jak Ci się podoba?

 

Deynn i Daniel Majewski nie są już razem? Influencerka zabrała głos w tej sprawie >>>