Marita Sürma-Majewska zasłynęła kilka lat temu, kiedy przeszła spektakularną metamorfozę, dokumentując wszystko na Instagramie. Na początku Deynn prowadziła bloga modowego, ale to walka o idealną sylwetkę oraz pokazywanie wszystkiego, co się z tym wiąże, przyciągnęło do niej rzesze fanów, których motywowała o zadbania o siebie. Wszystko odbywało się pod okiem Daniela Majewskiego, który z czasem stał się dla 29-letniej influencerki kimś więcej. Marita i Daniel zostali parą, mieszkali w Warszawie i byli ulubieńcami szczególnie młodszych użytkowników Instagrama. Połączyli siły również zawodowo i założyli kanał na platformie YouTube – „My MAJEWSCY” – który ma kilkaset tysięcy obserwatorów. Deynn od zawsze była uważana za kontrowersyjną postać polskiej blogosfery, która skupiała wokół siebie zarówno rzesze oddanych fanów, jak i hejterów. 

Na początku 2018 roku wybuchła afera, którą rozpętała siostra Marity Sürmy-Majewskiej, zarzucając jej i jej narzeczonemu, że traktują ją bardzo źle. Para influencerów postanowiła pomóc młodszym siostrom Deynn i przeprowadziła je do Warszawy, jednak Klaudia Sürma wyznała, że celebryci wykorzystują je do ocieplenia własnego wizerunku, a na prawdziwą pomoc nie mogą liczyć. Marita i Daniel zaliczyli wizerunkową wpadkę i postanowili zawiesić swoje działania w mediach społecznościowych, jednak wrócili po niecałych 3 miesiącach już jako małżeństwo. Przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych i odbudowali swój wizerunek. Dzielili się z fanami swoim życiem na Instagramie, motywowali ich, pokazywali malownicze kadry z wakacji i opiekowali swoim ukochanym psem. Deynn odkryła kolejną pasję, w której się spełnia. W mediach społecznościowych pokazuje efekty swojej zajawki na charakteryzację – jej makijaże robią wrażenie! Najlepsze z nich znajdziecie tutaj >>>. Marita i Daniel Majewscy w połowie 2019 roku zdecydowali o powrocie do Polski i przeprowadzili się do Wrocławia, gdzie kontynuują swoje zawodowe działania.

Deynn pokazała zdjęcia z fałdkami na brzuchu. „Nie zawsze jestem w super sztos fit formie” – mówi >>>

Deynn i Daniel Majewski nie są już razem? 

W weekend w mediach pojawiła się informacja o tym, że Deynn i Daniel Majewski nie są już razem. Serwis Pudelek donosi, że para rozstała się. Fani dopatrzyli się kilku istotnych szczegółów, które faktycznie mogą świadczyć o tym, że influencerka i popularny trener postanowili się rozstać lub przechodzą obecnie kryzys w małżeństwie. Para niedawno wybrała się na Malediwy z okazji swojej drugiej rocznicy ślubu – obydwoje chętnie relacjonowali swoją romantyczną wyprawę w mediach społecznościowych. Jednak po powrocie z wakacji usunęli informację o związku ze swoich instagramowych bio. Co więcej, nie dodali żadnego wspólnego zdjęcia, od kiedy wrócili do Polski. I ostatnią rzeczą, która wskazuje na to, że Deynn i Daniel Majewski nie są już razem, są doniesienia fanów, którzy twierdzą, że Marita Sürma-Majewska przebywa sama w jednym z wrocławskich hoteli. Deynn skomentowała te doniesienia, odpisując fanom na komentarze pod ostatnimi zdjęciami na Instagramie. Poprosiła fanów, aby nie wierzyli we wszystko, co przeczytają. Marita wyjaśniła, że ma problemy zdrowotne, stąd jej nieobecność w mediach społecznościowych.