Marita Sürma, znana szerszej publiczności jako Deynn, jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek, którą na Instagramie obserwuje 1,5 miliona osób. Kilka miesięcy temu ukazała się autorska lini kosmetyków pielęgnacyjnych Deynn Beauty we współpracy z marką Skin79. Produkty okazały się hitem wśród internautek i fanek, niestety wczoraj Marita ogłosiła zakończenie współpracy z urodową firmą. Zaznaczyła jednak, że od jakiegoś czasu pracuje nad samodzielną linią kosmetyków pod szyldem Deynn Beauty i coś czujemy, że mogą okazać się jeszcze większym sukcesem, ponieważ influencerka ma naprawdę dużą zajawkę oraz talent do tego Makijaże Deynn już od jakiegoś czasu przestały być klasycznym make-upem, a bardziej charakteryzacją. Po ostatnich publikacjach na Instagramie widać, że Marita Sürma odkryła pasję, w której się spełnia i świetnie jej to wychodzi. Jej charakteryzacje są naprawdę spektakularne – przy niektórych ciężko uwierzyć, że influencerka wykonała to ręcznie. Na przykład w przypadku makijażu w stylu hamburgera, który wygląda jak emoji! Jednak Deynn pokazuje kulisy każdej charakteryzacji na swoim Instagram Stories. Większość możecie obejrzeć w zapisanych klatkach na jej profilu, zatytułowanych „Backstage”. Wsród najlepszych makijaży są również te, dzięki którym Deynn wygląda jak lalka Baby Doll z przesadnie dużymi oczami i ustami. W galerii powyżej znajdziecie najbardziej spektakularne makijaże Deynn. 

Deynn wygrywa na najlepsze przebranie na Halloween >>>

Najbardziej spektakularne makijaże Deynn – influencerka w charakteryzacji na Leonardo DiCaprio, Johnny’ego Deppa i inne 

Deynn od jakiegoś czasu publikuje spektakularne charakteryzacje na Instagramie. Influencerka jest naprawdę uzdolniona, a jej makijaże zapierają dech w piersiach. Najbardziej podoba nam się make-up inspirowany płonącym Parkiem Biebrzańskim, dzięki któremu udało się jej zebrać fundusze na jego uratowanie. Wrażenie robi również wspomniany już wcześniej hamburger, który wygląda jak prawdziwy! Gdyby nie to, że na Stories Marita pokazała kulisy powstawania tej charakteryzacji, ciężko byłoby uwierzyć w to, że jest namalowany. I to jeszcze na twarzy!

Deynn próbuje również swoich sił jako charakteryzatorka na popularnych aktorów. Influencerka postanowiła wcielić się w Johnny’ego Deppa – z delikatnie rozwianymi włosami i zarostem jest zdecydowanie podobna do aktora, znanego m.in. z filmu „Piraci z Karaibów”. Marita opublikowała także zdjęcie jako Leonardo DiCaprio – odtworzyła zakola aktora, zmarszczki i wszystkie inne drobiazgi, które ją do niego upodobniły. Spektakularne są również makijaże w stylu Baby Doll z ogromnymi oczami, namalowanymi na powiekach oraz z wielkimi ustami. Na profilu Deynn znalazło się kilka różnych wersji słynnych lalek!

W makijażach Deynn nie brakuje również delikatnych wersji, których jesteśmy fankami. Ładnie wypielęgnowana cera, rozświetlona twarz, subtelny podkład i trochę różu to jeden z naszych ulubionych make-upów. Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie najbardziej spektakularne i najpiękniejsze makijaże Marity Sürmy. Mamy nadzieję, że influencerka pójdzie w tą stronę i będzie regularnie publikowała efekty swojej pracy! Oraz kulisy na Instagram Stories.