Co się dzieje między Deynn a Danielem Majewskim? Czy się rozstali?

Od zawsze budzili ogromne emocje. Nic dziwnego, ich związek rodził się na oczach milionów fanów. Daniel Majewski był jednym z najwierniejszych fanów Deynn, czyli Marity Sürmy, która po epizodzie z prowadzeniem bloga modowego, zasłynęła jako fitinfluencerka – za pomocą social mediów na bieżąco informowała o zmianach swojego ciała (tych wynikających z ćwiczeń i tych, będącym skutkiem zabiegów medycyny estetycznej, czego nigdy nie ukrywała). Z czasem coraz częściej w relacjach pojawiał się również Majewski i tak influencerzy stali się jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Tym bardziej, że z czasem założyli także wspólny kanał na YouTubie – „My Majewscy”, który dziś śledzi kilkaset tysięcy obserwatorów. 

Deynn i Majewski – Ślubne perypetie, czyli historia związku

O parze głośno było między innymi za sprawą ich ślubu, który w najmniejszym nawet stopniu nie należał do tradycyjnych. Deynn i Majewski pobrali się w 2018 roku w tajemnicy przed fanami (co było łatwiejsze o tyle, że z powodów wizerunkowych zrobili sobie trzymiesięczną przerwę od social mediów). A słowa przysięgi małżeńskiej wypowiedzieli ubrani w... dresy i kominiarki. To właśnie dlatego uroczystość zapisała się na kartach historii show-biznesu jako „słynny gangsterski ślub”. Najwyraźniej zatęsknili jednak za tradycyjną ceremonią, bo w lipcu tego roku Deynn i Majewski zaręczyli się po raz drugi! Influencerka wyznała, że marzy o tym, by założyć białą suknię, a jej ukochany zapragnął ubrać się w klasyczny garnitur. „Powiedziałam TAK po raz drugi!” – poinformowała fanów influencerka na Instagramie i pochwaliła się zdjęciami z zaręczyn numer 2 (by je obejrzeć, kliknijcie w powyższy link). Głos zabrał także przyszły (ponowny) pan młody.

„Zdecydowałem się na drugie zaręczyny i nową wersję ślubu, bo w naszym związku najważniejsze jest nieustanne dodawanie ognia i zabijanie monotonii. Kłócimy się i sprzeczamy prawie codziennie. Ale też codziennie rozmawiamy, staramy się o siebie, dbamy o siebie samych i o siebie nawzajem – i to jest podstawą naszej relacji” – ślubne doniesienia skomentował Daniel Majewski.

Para nie podała jednak żadnych więcej konkretów. Znana nie była więc ani data kolejnego ślubu, ani tym bardziej wstępna lista gości. Teraz nie wiadomo jednak, czy drugi ślub w ogóle się odbędzie. Fani podejrzewają, że Deyn i Majewski właśnie się rozstali.

Deynn i Majewski – Rozstanie? Fani nie kryją niepokoju

Skąd takie przypuszczenia? Winne są ostatnie fakty z życia influencerów. Po pierwsze, Deynn wyznała, że szuka mieszkania – w Warszawie, a dotyczas para mieszkała we Wrocławiu, gdzie przeprowadziła się po pobycie w Stanach Zjednoczonych. Po drugie, Majewski, który 11 listopada obchodzi swoje urodziny, w tym roku świętował sam – wybrał się z tej okazji w samodzielną podróż do Paryża. Główni zainteresowani nie zabrali głosu w tej sprawie, co jeszcze bardziej zaniepokoiło fanów. Którzy za pośrednictwem social mediów zaczęli zasypywać Deynn pytaniami o status związku. Influencerka nie była jednak zbyt wylewna.

Na pytanie: „Możesz powiedzieć co się stało”, Deynn wyznała, że „stało się prywatnie, a nie na Instagramie, więc zachowa to dla siebie”. Dodała jednak, że przechodzi gorszy czas, a ostatnie dni były stresujące. Więcej na ten temat nie wiadomo. 

Wiadomo jednak, że plotki o rozstaniu pary pojawiły się nie po raz pierwszy. O tym, że Deynn i Majewski nie są razem mówiło się już we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas również sprawę rozdmuchali fani, którzy dostrzegli, że po wspólnych wakacjach na Malediwach z okazji drugiej rocznicy ślubu influencerzy usunęli ze swoich profili wszelkie informacje na temat statusu związku. I nie dodali żadnego wspólnego zdjęcia. Deynn zaapelowała wówczas do swoich obserwatorów, by nie wierzyli we wszystko, co przeczytają. Być może i teraz także zrobiło się wiele hałasu o nic.