Linda Evangelista ma na swoim koncie nieudane małżeństwo i kilka związków, a ostatnie publiczne rozstanie miało miejsce w 2013 roku. Wygląda na to, że kanadyjska modelka świętuję w tym roku dekadę bycia singielką i wszystko wskazuje na to, że jest jej z tym dobrze. W najnowszym wywiadzie z brytyjskim serwisem The Sun 58-latka wyjaśniła, dlaczego w pełni zrezygnowała z randkowania. Pamiętacie słynne słowa Whoopi Goldberg: „Nie chcę mieć kogoś w swoim domu”? Cóż, w przypadku supermodelki jest bardzo podobnie.

Linda Evangelista dosadnie wyjaśnia, dlaczego zrezygnowała z randkowania

Linda Evangelista to kolejna kobieta sukcesu, która otwarcie wypowiada się na temat życia bez irytacji, jaką może nieść ze sobą romantyczny partner. W 2016 roku Whoopi Goldberg powiedziała, że pomimo tego, że była już wielokrotnie zamężna, „jestem zdecydowanie bardziej szczęśliwa sama”. Wygląda na to, że była supermodelka i ikona lat 90. doszła do podobnych wniosków. Jak się okazuje, Kanadyjka od prawie dekady nie była w poważnym związku i, jak sama mówi, jest jej z tym dobrze.

Nie chcę już z nikim spać. Nie chcę, by czyjś oddech zakłócał mi sen w nocy – wyznała w rozmowie z brytyjskim pismem The Sun.

Gwiazda po prostu „nie jest obecnie zainteresowana” randkami. Jedynym mężczyzną w jej życiu jest jej nastoletni syn, Augustin James Evangelista, którego ojcem jest miliarder François-Henri Pinault (a zatem jego macochą jest Salma Hayek).

Linda Evangelista – związki

Linda Evangelista ma na swoim koncie tylko jedno małżeństwo ze starszym o 15 lat Géraldem Marie, czyli byłym szefem słynnej agencji modelek Elite, z którą gwiazda miała podpisany kontrakt. Para pobrała się w 1987 roku, gdy modelka miała zaledwie 22 lata i rozwiodła się 6 lat później. 

Evagelista w latach 90. spotykała się z Kylem MacLachlan oraz piłkarzem Fabienem Barthez. W latach 2000. przez kilka miesięcy związana była z Francoisem-Henri Pinaultem, czyli ojcem dziecka modelki. Choć związek pary nie przetrwał próby czasu, gwiazdy do dziś pozostają w kontakcie i traktują siebie jak rodzina. W ubiegłym roku Salma Hayek, czyli obecna partnerka Francoisa, samodzielnie przygotowała dla Evangelisty obiad z okazji Święta Dziękczynienia.