Dziś (17 kwietnia 2021 roku) w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor trwa właśnie pogrzeb księcia Filipa. Zgodnie z jego wolą oraz w związku z pandemią koronawirusa w uroczystości nie wzięło udziału 800 osób, jak planowano, ale jedynie 30. Wśród nich królowa Elżbieta II, książę Karol, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę William wraz z Kate Middleton oraz książę Harry. Uwagę opinii publicznej zwróciła nieobecność Meghan Markle. Dlaczego ex-księżna Sussex nie przyleciała do Londynu na pogrzeb księcia Edynburga?

Meghan Markle nie uczesniczy w pogrzebie księcia Filip. Dlaczego?

Kilka dni przed pogrzebem księcia Filipa poinformowano, że wśród osób, które wezmą udział w uroczystości, zabraknie Meghan Markle. Dlaczego 39-latka nie przyleciała wraz z księciem Harrym do Londynu? Wiele osób zakładało, że chodzi o napięte stosunki z rodziną królewską, na czele z księżną Kate i księciem Williamem. Prawdziwy powód okazał się jednak inny – związany ze zdrowiem Meghan Markle

Jak się okazało, lekarze odradzili jej długą podróż samolotem. Przypomnijmy, że Meghan Markle jest w zaawansowanej ciąży. Drugie dziecko Sussexów ma przyjść na świat latem 2021 roku, o czym główni zainteresowani całą sprawą poinformowali podczas (wzbudzającej wiele emocji) rozmowy z Oprah Winfrey. Meghan Markle i książę Harry spodziewają się córeczki. Więcej na ten temat możesz przeczytać TUTAJ: