Liczba marek kosmetycznych, które zapraszają do współpracy gwiazdy, wciąż rośnie. Do tego grona właśnie dołączyła rodzima marka Inglot, która zdecydowała się na stworzenie kolekcji z Jennfier Lopez. Kosmetyki do sprzedaży trafią już jutro, czyli 26 kwietnia, a wszystkie produkty oraz ich ceny znajdziecie tutaj. >>> Polska marka jest znana na całym świecie, ale kolaboracja z artystką na pewno zwiększy jej międzynarodowe zasięgi. W linii, nad którą pieczę sprawowała J.Lo, znalazło się aż 70 kosmetyków do makijażu, którymi można wyczarować make-up inspirowany gwiazdą. Nie zabrakło bronzerów i rozświetlaczy, umożliwiających uzyskanie błysku w stylu Jennifer, a także tuszu do rzęs, błyszczyków, pomadek w wyrazistych odcieniach nude i czerwieni, cieni do powiek, zarówno matowych, jak i z połyskiem. Do wyboru są również neutralne lakiery do paznokci, konturówki do powiek i róże do policzków.

Jennifer Lopez stworzyła kolekcję kosmetyków dla polskiej marki! >>>

Być może przegapiłyście to, że w kolekcji Jennifer Lopez x Inglot brakuje podstawowego produktu do makijażu, mianowicie podkładu. 2 dni temu dobyła się uroczysta premiera kosmetyków J.Lo, która miała miejsce w Los Angeles. W ramach wydarzenia, gwiazda zagrała koncert, a następnie spotkała się z dziennikarzami i influencerkami z całego świata w... swojej garderobie! W wypowiedzi dla serwisu Allure wyjaśniła, dlaczego w kolekcji dla Inglota nie pojawiła się paleta podkładów. Jennifer podkreśliła, że to jest kapsułowa linia, w której znalazły się kolorowe kosmetyki do makijażu, a ona chciałaby w przyszłości stworzyć również podkłady, a to wymaga poświęcenia dużo więcej czasu.

Wolę raczej robić to wolno, ale dobrze i dawać ludziom do zrozumienia, że mogą na mnie liczyć. Nie chcę tylko podpisywać produktów swoim nazwiskiem.