Doda znów jest szczęśliwie zakochana

Temat życia uczuciowego Doroty Rabczewskiej od lat powraca w mediach jak bumerang. Jakiś czas temu charyzmatyczna artystka uczyniła go nawet motywem przewodnim swojego własnego reality show w Polsacie. „Doda. 12 kroków do miłości” to program, w którym gwiazda umawiała się randki z nowo poznanymi mężczyznami, a następnie omawiała każde spotkanie z psychologiem i psychoterapeutą, Leszkiem Mellibrudą. Co prawda eksperyment ostatecznie nie zaowocował nowym związkiem, ale po emisji finałowego odcinka piosenkarka sama przyznała się, że jej serce od jakiegoś czasu jest już zajęte.

Doda pokazała nowego partnera

Doda poznała swojego nowego wybranka z dala od telewizyjnych kamer. Mimo to, spostrzegawczy internauci dość szybko odkryli jego tożsamość. Autorkę hitu „Melodia ta” i jej wybranka zdradziły wypatrzone przez fanów w social mediach szczegóły, takie jak chociażby obudowa na telefon czy tatuaż.

W ten sposób odkryto, że aktualnym chłopakiem Dody jest 36-letni miłośnik sportów ekstremalnych, podróżnik i influencer, Dariusz Pachut

W ostatnich dniach Doda coraz śmielej się chwali się swoim nowym związkiem w mediach społecznościowych. Na profilach wokalistki można było dotychczas podziwiać już m.in. romantyczne zdjęcie ich splecionych dłoni oraz zabawne nagranie z sypialni.

Choć wykonawczyni przeboju „Fake Love” nadal oficjalnie nie ogłosiła, że to właśnie Darek jest jej nowym partnerem, postanowiła wrzucić do sieci zdjęcie, które ostatecznie rozwiało wszelkie wątpliwości. Mowa o fotografii z długo wyczekiwanego przez Dodę urlopu w Azji.

Jak myślicie? Gdzie jesteśmy? – zapytała swoich obserwatorów pod zdjęciem z ukochanym.

Tym razem internauci znów bardzo szybko rozwiązali tę zagadkę. Na wspomnianym zdjęciu Doda i jej partner mają bowiem na sobie charakterystyczny kapelusz non la – symbol Wietnamu. Oryginalne nakrycie głowy nie jest jednak jedynym ciekawym elementem ich wakacyjnych stylizacji. Para postanowiła sfotografować się identycznych, czarno-żółtych kompletach.

Uroczo?

Zobacz także: