Jesień będzie obfitowała w kontynuacje hitowych programów telewizyjnych, ale również w nowe formaty. Na antenę Polsatu powróci choćby „Taniec z Gwiazdami” a wśród nowości znajdzie się show „Doda. 12 kroków do miłości”. Artystka nie tylko stara się przeanalizować swoje sercowe błędy i odnaleźć prawdziwe uczucie, ale także chce pokazać się widzom i widzkom od prywatnej, „domowej” strony. W tym celu pozwoliła wybrać ekspertom dla siebie 12 mężczyzn, z którymi randkowała pod czujnym okiem kamer. W lepszym zrozumieniu siebie pomagał jej psycholog Leszek Mellibruda, który już nie raz gościł w programach telewizyjnych. Sprawdźcie, co o nim wiemy.

Kim jest Leszek Mellibruda – psycholog z programu „Doda. 12 kroków do miłości”?

Doktora Leszka Mellibrudę można kojarzyć z wystąpień w Polsat News, TVN24, Polsat Wydarzenia i TVN BiŚ. Ponadto, przez 2 lata współtworzył cotygodniową audycję „Psychologia Biznesu” w radiu TOK FM. To także wykładowca oraz autor 80 publikacji naukowych i ponad 250 publikacji popularnonaukowych. Zajmuje się psychologią społeczną i biznesu. Jest mentorem, coachem i trenerem umiejętności managerskich oraz biznesowych. Kształcił się na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także w Stanach Zjednoczonych na Johns Hopkins University w Baltimore. Posiada firmę szkoleniowo-konsultingową współpracującą z managerami i ludźmi z biznesu oraz administracji. Jego bogate doświadczenie zawodowe obejmuje współpracę z Ministerstwem Edukacji, z Państwową Wyższą Szkołą Teatralną i Filmową w Łodzi, bankami i samorządami środowisk prawniczych. Jak sam dodaje, do pracy na planie programu „Doda. 12 kroków do miłości” specjalnie się przygotowywał, by spełnić wymagania, które narzuca praca przy reality show i kontakt z osobą sławną.

Psycholog Leszek Mellibruda na planie programu „Doda. 12 kroków do miłości”

W jednym z wywiadów Doda wyznała, że kierowała się dotychczas złym kluczem w wyborach partnera. Tym razem to nie ona, a profilerzy wytypowali 12 kandydatów,  spośród których artystka będzie starała się wybrać tego jednego. Jej randki zobaczy cała Polska, a analizować je będzie psycholog Leszek Mellibruda. W gabinecie omawia z Dodą spotkania artystki z mężczyznami, którzy walczą o jej serce. Co wynikło z eksperymentu? Przekonamy się już wkrótce.

Psycholog Leszek Mellibruda wypowiada się o Dodzie

Gdy pojawił się zwiastun programu, w sieci zrobiło się gorąco. Dr Leszek Mellibruda odpowiedział mediom na kilka palących pytań, m.in. jak pracowało mu się z Dorotą Aqualiteją Rabczewską, co wyróżnia program „Doda. 12 kroków do miłości” i czy da się znaleźć prawdziwe uczucie w świetle reflektorów. Terapeuta wyznał, że szukanie partnera na oczach widzek i widzów ma sens. Podkreślił jednak, że nie była to psychoterapia czy coaching, ale na pewno element rozwoju osobistego. Doda w jego oczach to barwna i sympatyczna postać, która w dodatku jest bardzo zapracowana. Choć pozostawia nas to z pewnym niedosytem, musimy wytrzymać do soboty 3 września, kiedy to odbędzie się premiera programu na antenie Polsatu.