Związki Dody

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska, od lat uchodzi za jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Dość dużym zainteresowaniem zarówno mediów, jak i fanów cieszy się nie tylko kariera artystki, ale także jej życie prywatne. Nie jest tajemnicą, że pochodząca z Ciechanowa piosenkarka nie miała do tej pory szczęścia w miłości i ma za sobą kilka nieudanych związków, w tym dwa małżeństwa. 

Pierwszego chłopaka, o cztery lata starszego Michała, Doda poznała w wieku zaledwie 12 lat. Później – co może wielu zaskoczyć – jej serce zabiło mocniej do kobietyJako nastolatka Dorota była szaleńczo zakochana w swojej dziewczynie, IzieOświadczyła mi się i planowałyśmy nawet ślub w Holandii – wyznała w 2013 roku w wywiadzie dla magazynu „Glamour”. Iza była moją miłością, chodziłyśmy za rękę, całowałyśmy się i pływałyśmy kajakami... – mówiła z kolei w rozmowie z „Party”. Był to jednak dopiero początek miłosnych perypetii autorki hitu „Nie daj się” czy „Znak pokoju”.  

Doda i Radosław Majdan

Doda i Radosław Majdan byli nazywani przez media „polskimi Beckhamami”. Nic w tym dziwnego, bowiem na początku lat 2000. miłością wokalistki zespołu Virgin i byłego bramkarza reprezentacji żył cały kraj. Zakochani chętnie udzielali wywiadów, bywali na branżowych imprezach i pokazywali się na ściankach. W 2005 roku para postanowiła sformalizować swój związek i wzięła ślub cywilny. Niestety, dwa lata później czar prysł, a tabloidy informowały o rozpadzie małżeństwa. Jak się później okazało, powodem rozstania miała być niewierność piłkarza, co orzekł sąd podczas sprawy rozwodowej. Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele, wiele lat później. Gdyby któraś z koleżanek wyświadczyła mi tę przysługę i powiedziała mi o tym, zaoszczędziłabym dużo czasu, nerwów i zdrowiamówiła Doda w 2019 r. na swoim Instagramie. 

Doda i Radosław Majdan / fot. AKPA

Doda i Nergal 

W 2009 roku Dorota Rabczewska zaczęła się spotykać z Adamem Darskim, liderem grupy Behemoth. Wszyscy patrzyli na ten związek z ogromnym zaciekawieniem, a jednocześnie zastanawiali się, czy przetrwa. Ogromnym testem dla zakochanych była choroba kompozytora, u którego lekarze stwierdzili białaczkę latem 2010 r., zaledwie kilka miesięcy po zaręczynach. Piosenkarka mocno wspierała ukochanego w trudnych chwilach. Całkowicie odstawiła życie zawodowe na bok i mocno zaangażowała się w poszukiwanie dawcy szpiku dla narzeczonego. Mimo że cała sprawa zakończyła się happy endem, Doda i Nergal po dwóch latach znajomości postanowili się rozstać. Gwiazda kilka lat później gorzko podsumowała tę relację: Koniec końców zostałam kopnięta w d**ę i jeszcze mu telewizja publiczna zaproponowała rolę jurora, a ja do śmietnika. Przypomnijmy, że Nergal zasiadał w jury pierwszej polskiej edycji „The Voice of Poland” w 2011 roku. 

Doda i Nergal / fot. AKPA

Doda i Błażej Szychowski

Niewiele, bo niespełna rok, trwał związek Dody z Błażejem Szychowskim – choreografem, reżyserem i producentem teledysków. Para zaczęła się spotykać tuż po głośnym rozstaniu wokalistki i byłej jurorki programu „Gwiazdy tańczą na lodzie” z „Nergalem” latem 2011. Jesteśmy w bardzo dobrych stosunkach, naprawdę – zapewniała Dorota na łamach magazynu „Show” w czerwcu 2012 r., zaraz po zerwaniu z tancerzem. 

Zobacz także:

Doda i Błażej Szychowski / fot. AKPA

Doda i Emil Haidar

Doda i Emil Haidar poznali się w 2014 roku. Pod koniec lipca 2015 para potwierdziła za pośrednictwem mediów społecznościowych medialne spekulacje na temat zaręczyn. Szczęście nie trwało jednak długo, bo już kilka miesięcy później doszło do burzliwego rozstania. Zamiast na ślubnym kobiercu, piosenkarka i przedsiębiorca spotkali się na sali sądowej. Ex-narzeczeni stoczyli m.in. batalię o wart ponad 200 tys. złotych pierścionek zaręczynowy, który 38-latka otrzymała od niedoszłego męża. Ostatecznie gwiazda estrady musiała – zgodnie z wyrokiem – zwrócić biżuterię. 

Doda i Emil Haidar / fot. AKPA

Doda i Emil Stępień

Doda pokazała nieraz, że potrafi zaskoczyć swoich fanów w najmniej oczekiwanej chwili. Tak jak w kwietniu 2018 roku, gdy ogłosiła światu zmianę stanu cywilnego. Rabczewskiej przez wiele miesięcy udawało się ukrywać przed mediami swój związek z producentem filmowym, Emilem Stępniem. O tym, dlaczego postanowili nie afiszować się publicznie, artystka opowiedziała zaraz po ślubie, który odbył się w hiszpańskiej Marbelli. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszystkich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana naprawdę – wyznała. 

Doda i Emil Stępień / fot. AKPA

Związek nie przetrwał jednak próby czasu. 9 czerwca 2021 roku Rabczewska poinformowała na swoim Instagramie, że złożyła pozew o rozwód. Nie zdradzając przy tym zbyt wielu szczegółów na temat rozstania ze starszym o siedem lat Stępniem. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz 5-letni związek. Dziękuję wszystkim za wsparcie – oznajmiła. Drugie małżeństwo Dody formalnie zakończyło się niespełna pół roku później.

Dodajmy, że nowe reality show „Doda. 12 kroków do miłości”, w którym gwiazda spróbuje znaleźć partnera, będzie emitowane w każdą sobotę, począwszy od września, o godz. 20:00 na antenie Polsatu.