Doda odcina się grubą kreską od swojej burzliwej przeszłości. Przypomnijmy, że już w styczniu wokalistka poinformowała fanów o tym, że po rozwodzie z Emilem Stępniem wraca do swojego panieńskiego nazwiska. Na tym jednak się nie skończyło. Aby dodatkowo podkreślić rozpoczęcie zupełnie nowego rozdziału w swojej biografii, gwiazda postanowiła także poprosić internautów o pomoc w wyborze drugiego imienia. 

Zaczynam żyć tak jakby każdy dzień miał być ostatni. Oto moje zdjęcie do nowych dokumentów. Zmieniam wiele rzeczy w tym roku. Proszę Was o pomoc w wyborze drugiego imienia (nie mam go), a chce je intuicyjnie TERAZ dodać! Imię, które podkreśli moją energię, charyzmę, moc, serce i przyciągnie do mnie ludzi z sercem (imię nie po babci ani po mamie - to ma być coś unikatowego! Dzięki! - oznajmiła w obszernym wpisie na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Miłośnicy autorki hitu „Fake Love” potraktowali prośbę swojej idolki bardzo poważnie. Pod postem Doroty Rabczewskiej na Instagramie pojawiło się ponad 2900 komentarzy z propozycjami mniej lub bardziej oryginalnych imion.

Znamy nowe imię Dody. Jest bardzo nietypowe

W udzielonym niedawno wywiadzie piosenkarka zdradziła, że wyrobiła już dokumenty, w których widnieją jej nowe dane. Z ich ujawnieniem chciała jednak zaczekać do czasu ogłoszenia swojego nowego albumu. Zdecydowała bowiem, że wybrane właśnie drugie imię będzie zarazem tytułem jej kolejnego krążka.

Moja płyta będzie nosiła moje nowe imię, które przybrałam, zmieniając dowód. Jest to zamknięcie tych 20 lat i początek czegoś zupełnie innego - wyjaśniła w rozmowie „Super Expressem”.

Niecierpliwi i zarazem sprytni internauci postanowili jednak nie czekać i na własną rękę dokopać się do nowego imienia Dody. Co ciekawe, okazało się to bardzo proste. Artystka jako osoba, która prowadzi własną działalność gospodarczą, figuruje bowiem w ogólnodostępnej bazie z danymi przedsiębiorców. Kilka kliknięć wystarczyło, aby fani odkryli, że wybrane przez gwiazdę drugie imię to... Aqualiteja.

Co oznacza drugie imię Doroty Rabczewskiej?

Świętująca w tym roku jubileusz 20-lecia pracy artystycznej wokalistka jeszcze tego samego dnia potwierdziła odkrycia fanów i dziennikarzy show-biznesowych.

Zobacz także:

AQUALITEJA - czytamy pod grafiką zapowiadającą jej nowy singiel, którego premiera nastąpi już 7 lipca.

Skąd pomysł na tak nietypowe imię? Tego Doda na razie nie zdradziła. Póki co musimy zdać się więc na domysły. Wszystko wskazuje na to, że nowe imię artystki przynajmniej częściowo inspirowane jest astrologią. 

Jak wiadomo, „aqua” to łacińskie słowo oznaczające wodę, a warto zaznaczyć, że urodzona 15 lutego Doda jest właśnie zodiakalną Wodniczką.

Podoba wam się nowe imię gwiazdy?