Dodatki wnętrzarskie na wiosnę 2020 – Idealne na Wielkanoc

Skoro Wielkanoc mamy spędzać w domu, nierzadko z dala od bliskich, warto zadbać o to, by była piękna – i choć w ten sposób odrobinę poprawić sobie humor. Zwłaszcza, że przedmioty wyposażenia wnętrz – od mebli po akcesoria – można kupić teraz znacznie taniej. W sklepach internetowych wnętrzarskich marek trwają bowiem wyprzedaże, dzięki którym za dobry design zapłacić można nawet o 70% mniej. Na co warto zwrócić uwagę? Przychodzimy z pomocą. Z myślą o was wybrałyśmy dodatki, dzięki którym do waszych domów zawita wiosna i... promień nadziei.

Łukasz Jemioł zaprojektował kolekcję pościeli! Kupicie ją w wybranych sklepach sieci Biedronka >>>

My przede wszystkim stawiamy na rośliny – nie tylko te prawdziwe – w doniczkach czy wazonach, ale i na motywy kwiatowe – na poduszkach, narzędziach ogrodniczych, bieżnikach stołowych albo zasłonach. Królują nadruki i hafty inspirowane łąką: polnymi kwiatami i ziołami.

Tej wiosny ma być sielsko – to wynik fascynacji folklorem. Mile widziane są więc też wizerunki zwierząt – królików czy ptaków. A wśród tkanin przeważa len. To właśnie z niego uszyte są obrusy albo zasłony, nierzadko zdobione także ażurowymi koronkami.

Alternatywa? Klimaty boho. Wciąż modne są koszyki z rafii, zawieszane w oknach sznurowane kwietniki czy meble i akcesoria z rafii. A także wzorzyste dywany.

Jak urządzić swoje biurko? Oto najpiękniejsze inspiracje z Instagrama >>>

Najnowszy wnętrzarski trend?Morskie inspiracje! Modny jest więc nie tylko lazurowy kolor, ale i meble i akcesoria w kształcie muszli. Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie nie tylko przepiękną szklankę w muszle, ale i ekspres przelewowy do kawy, nawiązujący do nich kształtem. Propozycji jest zresztą więcej. Zainspirujcie się i wybierzcie coś dla siebie.