Kilka dni temu w sieci pojawiło się ogłoszenie dotyczące sprzedaży luksusowej willi pod Lublinem. Okazało się bowiem, że dom na sprzedaż wystawił Andrzej Pietras, były mąż Beaty Kozidrak, a posiadłość należy do obojga małżonków.

Willa na zdjęciach prezentuje się pięknie i bardzo luksusowo – kuchnia oraz łazienki wyłożone są marmurami, a dookoła domu rozciąga się zadbany ogród i prywatny park. Łącznie są to 2 hektary powierzchni, z czego sam budynek liczy 800 metrów kwadratowych. Co zajmuje tyle miejsca? W willi do dyspozycji mamy siedem sypialni, trzy łazienki i garaż mieszczący kilka samochodów. Za ile możemy dostać tę uzbrojoną w alarm, monitoring i rolety antywłamaniowe twierdzę? Tak więc, cena zaproponowana przez właścicieli to 7 milionów zł.

ZOBACZ TAKŻE: Znamy listę uczestników nowego programu Polsatu. Wystąpi m.in. Julia Wieniawa! >>>

Dla piosenkarki i jej byłego męża dom ma także wartość sentymentalną. To właśnie tam wychowały się dwie córki pary – Kasia i Agata. Samo małżeństwo też na pewno ma dobre wspomnienia związane z tym miejscem… W końcu Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli w związku przez blisko 40 lat.