Dominika Kulczyk bardzo dba o swoją prywatność, a także o prywatność swoich bliskich, na czele z dziećmi. W związku z tym niechętnie mówi o nich publicznie, poza tym bardzo rzadko publikuje wspólne zdjęcia. Ostatnio przedsiębiorczyni oraz prezeska Kulczyk Foundation postanowiła jednak zrobić wyjątek. Z okazji Dnia Mamy 2021 opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcia, na których pozuje wraz ze swoimi dziećmi, czyli Jeremim i Weroniką, a całość opatrzyła wzruszającymi słowami na temat macierzyństwa. 

Dominika Kulczyk pokazała zdjęcia z dziećmi

Nowe zdjęcia na oficjalnym profilu Dominiki Kulczyk na Instagramie wzbudziły wiele emocji wśród jej obserwatorek oraz obserwatorów. Po raz pierwszy od bardzo dawna pokazała bowiem dzieci, czyli 16-letniego Jeremiego oraz 12-letnią Weronikę. Fanki i fani jednej z najbogatszych kobiet w Polsce zachwyciły się urodą jej syna i córki. Co więcej, stwierdzili, że Weronika jest bardzo podobna do swojej babci, a także do swojego dziadka – Grażyny Kulczyk oraz Jana Kulczyka. 

Co więcej, Dominika Kulczyk napisała kilka wzruszających słów na temat macierzyństwa. We fragmencie wpisu przyznała m.in., że daje ono szansę na doświadczenie bezwarunkowej miłości.

„Macierzyństwo to przepiękna szansa na doświadczenie miłości bezwarunkowej w świadomości, że dzieci są wolnymi istotami, które są tu dla świata” – napisała Dominika Kulczyk na Instagramie.

Warto wspomnieć, że Jeremi i Weronika są dziećmi Dominiki Kulczyk oraz Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego (prawnika, przedsiębiorcy i działacza społecznego), którzy byli małżeństwem przez około 12 lat. W 2013 roku para zdecydowała się na rozwód.  

Czarno-białe fotografie, które Dominika Kulczyk opublikowała z okazji tegorocznego Dnia Mamy na swoim profilu na Instagramie, możesz zobaczyć także w naszej galerii (na górze strony).