Ta książka musi znaleźć się w posiadaniu największych fanów domu mody Versace. Najnowsze dzieło projektantki liczy 336 stron. Wydanie książki, nad którą pracowały największe nazwiska świata mody takie jak: Irving Penn, Steven Meisel, Stefano Tonchim, ma na celu uczcić wieloletnią karierę artystki. 

W książce odnajdziemy najważniejsze osiągnięcia dyrektor kreatywnej marki Versace od 1997 roku, kiedy to umarł jej brat do dnia dzisiejszego. Opublikowane zostaną zdjęcia, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Fotografie wykonane przez znanych fotografów mody, takich jak Richard Avedon, Steven Meisel i Mario Testino.

Versace w swojej najnowszej publikacji postanowiła podzielić się również prywatnymi zdjęciami, na których przedstawiono imperium mody widziane oczami projektantki. Intymne sceny z atelier Versace, w którym projektantka dzieli się swoimi inspiracjami i pomysłami ze swoimi współpracownikami. Chaos, który panuje na za kulisami każdego pokazu. W książce odnajdziemy również zdjęcia największych top modelek, muz włoskiej projektantki, Christy Turlington, Naomi Campbell i Lindy Evangelisty.

Książka ukaże się w listopadzie. Naszym zdaniem, to idealna lektura na jesienne wieczory.