Dua Lipa i Anwar Hadid rozstali się – fani nie mają wątpliwości

Dua Lipa i Anwar Hadid rozstali się. Fani nie mają co do tego wątpliwości. Tym bardziej że teorię podtrzymują zagraniczne media, które od kilku tygodni informowały, że związek piosenkarki i modela, a prywatnie – brata Gigi i Belli – wisi na włosku.

O tym, że Dua Lipa i Anwar Hadid przechodzą kryzys w związku jako pierwszy poinformował brytyjski dziennik The Sun, który zauważył, że para nie była widziana razem od 6 tygodni. Nie do końca była to świadoma decyzja, „tak po prostu wyszło” z uwagi na rozwijającą się karierę piosenkarki. Nie pozostało to jednak bez wpływu na jej związek. Według „The Sun” już wtedy para podjęła pierwsze rozmowy o rozstaniu. Tym bardziej, że nie była to pierwsza tak długa rozłąka w historii dwuletniego związku tych dwojga. A dystans, który ich dzielił uniemożliwiał jakiekolwiek spotkania. Dua Lipa nagrywała płytę, dzieląc czas między Londyn a Los Angeles, podczas gdy Anwar Hadid siedział w Nowym Jorku z ich psem, Dexterem. 

„Miesiąc temu para wpadła na pomysł, by zrobić sobie przerwę, bo trudno im było pogodzić bycie razem i podróżowanie. Ich związek wisiał więc na włosku” – w rozmowie z magazynem wyznała osoba z najbliższego otoczenia gwiazd. 

Teraz dowiadujemy się, że Dua Lipa i Anwar Hadid podjęli decyzję o rozstaniu. „Najpierw zrobili wszystko, by uratować związek” – czytamy, najwyraźniej jednak ostatecznie ich to przerosło.

O tym, że Dua Lipa i Anwar Hadid nie są już razem według fanów świadczy też jeden z ostatnich postów chłopaka na Instagramie. 22-letni model podziękował w nim swoim bliskim, że „pomagają mu nauczyć się być szczęśliwym samemu ze sobą”. A także to, że Dua Lipa przebywa właśnie na wsi z przyjaciółmi, gdzie oddaje się takim przyjemnościom jak oglądanie „To właśnie miłość”i robienie maseczek na twarz (tak przynajmniej podaje amerykańskie Elle).

Dua Lipa i Anwar Hadid – historia związku

Z rozstaniem Duy Lipy i Anwara Hadida trudno się pogodzić, bo przez dwa lata związku sprawiali wrażenie bardzo udanej pary. Po raz pierwszy widziano ich razem w czerwcu 2019 roku, a ponieważ Dua Lipa przyjaźni się z siostrami Anwara, Bellą i Gigi, coraz więcej czasu spędzali razem. Z okazji jednej z rocznic piosenkarka wyznała chłopakowi, że nie ma nic lepszego niż „365 dni u jego boku”. On z kolei w jednym z wywiadów powiedział, że w związku z Duą czuje się bardzo komfortowo, o wiele lepiej niż w swoich poprzednich. Tym trudniej nam przyjąć do wiadomości, że Dua Lipa i Anwar Hadid właśnie się rozstali. Dopóki jednak sami zainteresowani nie zabiorą głosu, pozostaje nam mieć nadzieję, że jest jeszcze dla nich nadzieja.