Dua Lipa ma nowego chłopaka?

Dua Lipa i Trevor Noah spędzili wspólnie noc na mieście, a plotkarskie media oszalały. Czyżby pochodzącą z Kosowa artystkę i południowoafrykańskiego prowadzącego „The Daily Show” łączyło coś więcej niż przyjaźń?

Para celebrytów była widziana podczas kolacji w Miss Lily’s, jamajskiej restauracji w modnej dzielnicy East Village w Nowym Jorku. Siedzieli z dala od reszty gości, starali jak najmniej rzucać się w oczy, ewidentnie próbowali wtopić się w tłumek obecny w popularnej knajpce. Obserwatorzy sytuacji zapewniają, że brytyjska piosenkarka i następca Jona Stewarta byli totalnie zafascynowani swoim towarzystwem.  

Siedzieli z dala od wszystkich innych w restauracji. Byli w siebie zapatrzeni, pozostawali bardzo blisko siebie przez cały posiłek. Wyszli razem, a na ulicy zatrzymywali się na długie uściski i pocałunki – zaręcza świadek.

Na potwierdzenie tych słów paparazzi sfotografowali tę dwójkę w niedwuznacznej sytuacji: na zdjęciach uzyskanych przez „Daily Mail” przytulaniu i publicznym całusom nie było końca.

Obecnie nie jest jasne, czy 27-latka i 38-latek faktycznie spotykają się ze sobą. Trzeba jednak przyznać, że gdyby plotki się potwierdziły, stanowiliby jedną z najbardziej hot par w świecie show-biznesu.

Dua Lipa i Trevor Noah: poprzednie związki

Przypomnijmy: Dua Lipa wcześniej była związana z modelem i młodszym bratem Belli i Gigi Hadid – Anwarem Hadidem. Dwuletni związek zakończył się pod koniec 2021 roku, przyczyną były rzekomo rozbieżne harmonogramy i niemożność pogodzenia życia zawodowego z prywatnym.

Z kolei urodzony w 1984 roku w Johannesburgu Trevor Noah – jak podają tabloidy – w maju 2022 roku definitywnie rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Minką Kelly, amerykańską aktorką i córką gitarzysty Aerosmith, Ricka Dufaya. 

Zobacz także: