Kochamy Instagram Duy Lipy. Wokalistka dzieli się na nim swoimi prywatnymi momentami – ostatnio z wakacji ze znajomymi i chłopakiem. Regularnie dostarcza nam zdecydowaną dawkę inspiracji na letnie stylizacje oraz looki. Teraz w mediach społecznościowych udostępniła post z okazji swoich 28. urodzin, które obchodziła 22 sierpnia. Zobaczcie te zdjęcia!

Dua Lipa rozpaliła internet swoimi urodzinowymi zdjęciami

Na Instagramie Duy pojawił się post, w którym artystka dziękuję za wszystkie życzenia. Wkraczam w mój 28 rok. Dziękuję wam za wszystkie życzenia – napisała w opisie. Zdjęcia zdecydowanie przykuły naszą uwagę. Wokalistka ma na sobie superhot stylizację – bardzo w jej stylu, którego jesteśmy fankami.

Gwiazda pokazała się w staniku Gucci i dżinsach w odcieniu lila, oczywiście ze święcącymi dodatkami i łańcuchem. Na wierzch założyła półtransparente czerwone bolerko, a cały look uzupełniła mocnymi dodatkami – metaliczną srebrną torebką bagietką, masywną perłową biżuterią oraz ogromnymi czerwonymi okularami. Cała Dua. Świetnie połączyła tutaj estetyki z lat 90., 2000., campu czy Y2K. 

Cool vibe’u dodaje również fakt, że zdjęcia zostały zrobione aparatem cyfrowym lub zostały zedytowane tak, aby wyglądały właśnie w ten sposób. Ten efekt jest ostatnio bardzo popularny, a po stare aparaty, zamiast Iphone'ów sięga coraz więcej it-girls.  

Post zdobył już ponad 1,7 miliona polubień, a sekcja komentarzy zapełniła się życzeniami i słowami zachwytu. Oficjalny profil Barbie napisał: Dance the night away, Dua. Wszystkiego najlepszego – nawiązując do tytułu piosenki, którą wokalistka nagrała na potrzeby filmu o plastikowej lalce. Fani, fanki, ale również i rodzina czy znajomi życzyli artystce wszystkiego najlepszego. Odnosili się również do jej looku. Hotter than hell – skomentował ktoś także nawiązując do utworu Lipy o tym samym tytule.

Dołączamy się do życzeń dla jednej z naszych ulubionych dziewczyn w show-biznesie. Happy birthday Dua!