Życie uczuciowe Dua Lipy przez dłuższy czas było stabilne. Po paru związkach (z Paulem Kleinem i Isaackiem Carewem) piosenkarka związała się z Anwarem Hadid, czyli bratem Belli i Gigi. Para była ze sobą przez ponad dwa lata (chociaż on and off). Gdy zakochani postanowili rozstać się na dobre w 2021 roku 27-latka przyznawała w wywiadach, że dobrze jest jej samej i docenia to, że może skupić się na sobie i swoich potrzebach. Później zaczęły się jednak pojawiać plotki o romansach z Jackiem Harlowem i Trevorem Noah. Dua odniosła się do spekulacji pod koniec zeszłego roku, mówiąc, że nie jest aktualnie w żadnym związku. Ale to chyba już przeszłość, ponieważ została przyłapana z nowym mężczyzną. Sprawdźcie kto to i co mówi na temat tej nowej pary osoba z ich bliskiego otoczenia.

Dua Lipa ma nowego chłopaka. Została z nim przyłapana w Paryżu

Okazuje się, że autorka hitu „New Rules” spotyka się z Romainem Gavrasem – dużo starszym od niej reżyserem. Para została zauważona, jak ostatniego dnia lutego trzyma się za ręce i wychodzi z pokazu Saint Laurent w Paryżu. Swoją drogą nie był to jedyny raz, gdy zakochani widziani byli razem.

Wcześniej Dua i Romain byli razem na afterparty BAFTAs, gdzie prawdopodobnie po raz pierwszy pokazali się gdzieś razem publicznie. Wtedy właśnie zaczęły się spekulacje, że między tą dwójką jest coś więcej. Źródło powiedziało portalowi The Sun, że wokalistka i filmowiec poznają się już od kilku miesięcy, jednak robią to w tajemnicy.

Lubią spędzać ze sobą czas – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia pary. – Spotykają się i mają ze sobą wiele wspólnego. Dua wie, jak ważne jest, by znaleźć kogoś, kto rozumie jej branżę. Czuje, że Romain jest w niej totalnie obeznany – dodała.

Nowy chłopak Dua Lipy – kim jest?

Romain Gavras jest, jak już wspomniałyśmy, reżyserem filmowym. Ma pochodzenie francusko-greckie. Urodził się w 1981 roku w Paryżu, co oznacza, że ma 41 lat. Na swoim koncie ma realizację teledysków dla artystki M.I.A do piosenek „Born Free” i „Bad Girls”. Za swoje projekty został nominowany do nagrody Grammy. Dodatkowo wystąpił również w filmach takich jak „Athena”, „The World Is Yours” czy „Nędznicy”.

 fot. Getty Images

W przeszłości Gavras spotykał się z Ritą Orą przez pół roku. Para rozstała się jednak w marcu 2021 roku przez to, że oboje mieli masę obowiązków, co utrudniało im ułożenie sobie razem życia. Niedługo później źródło serwisu Daily Mail zdradziło, że filmowiec i wokalistka nadal pozostają jednak przyjaciółmi. Teraz piosenkarka szczęście odnalazła u boku reżysera Taiki Waititiego, z którym wzięła ślub. Może podobne zakończenie czeka Romaina i Duę?

Czekamy na rozwój tego interesującego związku.

Zobacz także: