Dua Lipa nie lubi tracić czasu. Zmuszona do ponownego przełożenia europejskiej trasy koncertowej o nazwie Future Nostalgia Tour - tym razem na wiosnę 2022 roku - artystka postanowiła owocnie wykorzystać stale wydłużający się z powodu pandemii koronawirusa czas oczekiwania na muzyczne spotkania ze swoimi fanami. Jak donoszą media zza oceanu, wykonawczyni tanecznych megahitów New Rules i Don't Start Now już wkrótce zadebiutuje na dużym ekranie. I to w nie byle jakiej produkcji!

Dua Lipa wystąpi w filmie

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się w czwartek 8. lipca w amerykańskich serwisach internetowych i na oficjalnych profilach piosenkarki w mediach społecznościowych, laureatka trzech nagród Grammy przyjęła propozycję zagrania w najnowszym filmie znanego angielskiego reżysera, Matthew Vaughna (m.in. Gwiezdny pył, Kick-Ass, Kingsman: Tajne służby, Przekładaniec). Według pierwszych zapowiedzi szpiegowski thriller Argylle będzie ekranizacją powieści o tym samym tytule autorstwa Ellie Conway, która już wkrótce ma ukazać się na rynku.

Akcja filmu ma się z rozgrywać w Stanach Zjednoczonych, Londynie i wielu innych lokalizacjach na całym świecie. W planach jest stworzenie co najmniej trzech części. Jak donosi The Hollywood Reporter, Dua Lipa ma także nagrać utwór promujący film oraz pojawić się na ścieżce dźwiękowej. Na razie nie wiadomo jeszcze, w jaką ma się wcielić postać.

„Argylle” - obsada filmu

Przyjmując rolę w hollywoodzkiej superprodukcji, Dua Lipa dołączyła tym samym do niezwykle gwiazdorskiej obsady, w skład której wchodzą m.in. doskonale znana w naszym kraju z roli mamy filmowego Kevina McCallistera Catherine O'Hara oraz odtwórca roli Supermana i tytułowego bohatera serialu Netflixa Wiedźmin Henry Cavill.

W pozostałych rolach pojawią się m.in.: Samuel L. Jackson, Sam Rockwell, Bryce Dallas Howard, John Cena i Bryan Cranston.

Zdjęcia do filmu Argylle mają rozpocząć się już w sierpniu. Światowa premiera obrazu zaplanowana jest wstępnie na przyszły rok.

My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Zobacz także: