Źródła zagranicznych mediów podają, że Dua Lipa znów jest „szaleńczo zakochana”. Do niedawna artystka związana była 42-letnim reżyserem, Romainem Gavrasem, jednak ich relacja (przede wszystkim ze względu na różne życiowe priorytety) nie była dla Duy satysfakcjonująca. Czy w nowym związku jest szczęśliwsza? Jej otoczenie twierdzi, że zdecydowanie tak!

Dua Lipa znów jest zakochana

W grudniu informowałyśmy was o rozstaniu Duy Lipy i Romaina Gavrasa po niespełna 8 miesiącach związku. Podobno inicjatorką zakończenia relacji była artystka, która „nie miała zamiaru zwalniać tempa dla kogoś lub czegoś”. Romainowi miał za to nie odpowiadać jej pracoholizm i fakt, że otrzymuje od niej zbyt mało uwagi. 

Wszystko wskazuje na to, że fakt ten nie przeszkadza Callumowi Turnerowi, czyli nowemu ukochanemu Duy. Para przed kilkoma dniami została przyłapana na gorącym pocałunku, do którego doszło tuż po premierze nowego filmu z udziałem Calluma. Artystka z pewnością chciała pogratulować mu sukcesu nowej produkcji „Masters of The Air”, w której występuje u boku Austina Butlera i Barry’ego Koeghana.

Jak poinformowało źródło portalu PageSix, Dua Lipa i Callum Turner są ze sobą od niedawna, jednak uczucie jest na tyle silne, że nie odstępują się na krok:

Przyszła na tę premierę, żeby go wesprzeć. To coś nowego, ale ewidentnie są w sobie szaleńczo zakochani – ujawnił informator serwisu.

Leon Bennett/WireImage

Callum Turner, Barry Keoghan i Austin Butler na premierze „Masters of The Air”.

Kim jest Callum Turner, nowy chłopak Duy Lipy?

Nowy chłopak Duy Lipy, Callum Turner to brytyjski aktor i model. Za miesiąc obchodził będzie 34. urodziny. Sławę przyniosły mu występy w serii filmów „Fantastyczne zwierzęta”. W 2019 roku otrzymał angaż w serialu „The Capture”, który przyniósł mu m.in. nominację do nagrody telewizyjnej BAFTA dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

Zobacz także:

Aktualnie nowy ukochany Duy Lipy promuje swój udział miniserialu Apple TV+ „Masters of The Air” („Władcy przestworzy”), którego producentami są Tom Hanks i Steven Spielberg. Calluma Turnera możecie zobaczyć również w najnowszym filmie George’a Clooneya, „Chłopcy w łódce”.

Wcześniej aktor umawiał się z Vanessą Kirby, odtwórczynią roli księżniczki Małgorzaty w 1. i 2. sezonie „The Crown”.

Eric Charbonneau/Getty Images

Callum Turner na premierze „Masters of The Air”.

MelMedia/GC Images

Callum Turner i Vanessa Kirby w 2017 roku.