Takiego ogłoszenia było nam trzeba! Po kilku latach przerwy Dua Lipa ponownie wystąpi w Polsce. Jedna z aktualnie największych gwiazd muzyki pop na świecie odwiedzi nasz kraj już w połowie przyszłego roku. Będzie to jej drugi koncert przed polską publicznością – po raz pierwszy przyleciała do nas w 2018 roku i porwała wielki tłum na Orange Warsaw Festival. Tym razem wystąpi przed kilka razy większa widownią!

Dua Lipa w Polsce 2022 – data i miejsce koncertu

To już oficjalne – Dua Lipa będzie główną gwiazdą trzeciego dnia Open'er Festival 2022. Koncert brytyjskiej piosenkarki o kosowskich korzeniach odbędzie się 1 lipca 2022 roku na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo.

Dua Lipa na Open'er Festival 2022 – bilety

Bilety na przyszłoroczną edycję Open'er Festival są już w sprzedaży. Jeśli interesuje was wyłącznie koncert wykonawczyni hitów „Love Again”, „Don’t Start Now” i „New Rules” to możecie kupić wejściówki na jeden dzień festiwalu – aktualnie w cenie 315 złotych. Jeśli jednak macie zamiar zostać w Gdyni na dłużej, to możecie zaopatrzyć się w bilet na dwa dni festiwalu za 459 złotych lub czterodniowy karnet na całe wydarzenie dostępny obecnie za 649 złotych.

Jeśli nie chcecie martwić się o nocleg w Trójmieście, macie możliwość wykupienia biletów pakiecie z miejscem na polu namiotowym. Szczegóły na stronie altersklep.pl

Widzimy się pod sceną?