Zaufany stylista paznokci Seleny Gomez – Tom Bachik wstawił na swój Instagram zdjęcie dłoni Seleny z jej świeżutkim manicurem, wykonanym przez niego. Paznokcie piosenkarki pomalowane są oliwkowym kolorem. To właśnie on będzie najbardziej hot odcieniem na jesień!

Oliwkowa zieleń najbardziej hot odcieniem na jesienny manicure

Tom podpisał zdjęcie: Oliwkowy kolor wygląda świetnie na Selenie Gomez. I tak. To właśnie on będzie królował na paznokciach tej jesieni. Manicure Seleny zdecydowanie wprowadza nas w jesienny klimat. Ten odcień zieleni kojarzy nam się właśnie z tą porą roku. Piękny, głęboki kolor ma w sobie barwy późnych, suchych liści, oliwek i wpada trochę w brąz. Idealnie sprawdzi się na (szczególnie) deszczowe jesienne dni i podkręci każdą cieplejszą stylizację. Warto spróbować w tym sezonie.

Oliwkowa zieleń na paznokciach – z czym łączyć

Ten odcień zieleni wpasowuje się paletę jesiennych barw, przez co będzie pasował do różnych innych kolorów jesieni. Można oczywiście zostawić wszystkie paznokcie w tym samym kolorze, tak jak zrobiła to Selena. Wygląda to wtedy niezwykle klasycznie. Jeśli chcecie jednak nieco podkręcić ten look możecie dodać inne kolory, a nawet printy.

Co będzie pasować? Piękne kombinacje stworzycie na przykład z brązami, burgundami czy granatami. A jeśli chcecie jeszcze więcej, to postawcie na zwierzęce printy! Wyobraźcie sobie, jak dobrze będzie wyglądać na tym kolorze wzór panterki! On też będzie miał swój comeback w tym sezonie.

Oliwkowa zieleń – klasyka połączona z zabawą

Poprzedniej jesieni największym paznokciowym trendem okazał się kolor ciemnozielony. W październiku 2021 roku to właśnie ten odcień chciało mieć na swoich paznokciach najwięcej osób. Teraz, dzięki Selenie on powraca, ale w nieco chłodniejszej, odświeżonej i ciekawszej wersji. Zainspirujcie się i pomalujcie tak swoje paznokcie. Ale nie za szybko! W końcu nadal mamy lato! Cieszmy się nim.

 

 

Zobacz także: