Małgorzata Rozenek idzie po swoje

Małgorzata Rozenek dopięła swego. Z krążących już od dłuższego czasu w sieci doniesień wynika, że popularna prezenterka telewizyjna lada dzień dołączy na stałe do ekipy programu „Dzień Dobry TVN”. Nie jest żadną tajemnicą, że prowadzenie porannego pasma na głównej antenie TVN już od dłuższego czasu było wielkim marzeniem „Perfekcyjnej Pani Domu”.

Mam taki swój projekt życia, ale to nie zależy od znalezienia sponsora. Umawialiśmy się na szczerość, dlatego powiem. Bardzo bym chciała prowadzić „Dzień Dobry TVN” i chodzę z tym do Edwarda (Miszczaka - przyp. red.) już od dawna. Zupełnie poważnie, mam programy, przy których chciałabym pracować i to byłoby łatwiejsze - zdradziła w marcu w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno mówiło się nieoficjalnie o wielkim transferze Gosi Rozenek do konkurencyjnej stacji. Była gospodyni „Projektu Lady” rzekomo prowadziła już zaawansowane rozmowy w sprawie występu w nadchodzącej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Żona Radosława Majdana ostatecznie jednak nie została nową twarzą Polsatu.

Z korytarzowych plotek wynika, że władze TVN-u postanowiły za wszelką cenę zatrzymać celebrytkę u siebie i w końcu przystały na jej gorącą prośbę w sprawie prowadzenia śniadaniówki.

Wiemy, z kim Małgorzata Rozenek będzie prowadziła „Dzień Dobry TVN”

Na początku sierpnia media obiegła pogłoska, że Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi poranny show TVN razem z Mateuszem Hładkim. Okazuje się jednak, że partnerem bohaterki programu „Rozenek cudnie chudnie” zostanie ktoś zupełny inny.

Jak donosi branżowy portal Wirtualne Media, Małgosia Rozenek stworzy nowy duet prowadzących z... pracownikiem stacji TVN24 i finalistą pierwszej edycji programu „Mask Singer”,Krzysztofem Skórzyńskim.

Z relacji informatorki serwisu wynika, że twórcom „DD TVN” zależało na tym, aby nowa para prowadzących jak najlepiej się uzupełniała.

Zobacz także:

Są z dwóch różnych światów i dlatego tego dokonano. Gdyby program prowadziło dwóch celebrytów, to pozabijaliby się. Myślę, że dadzą radę. Występ w „Mask Singer” pokazał, że Skórzyński ma pasje, których nie było widać w newsach. Na przykład muzyka czy sport. O Gosi mogę powiedzieć z ręką na sercu, że jest mega przygotowana - ujawniła współpracowniczka Małgorzaty Rozenek w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Krzysztof Skórzyński / fot. AKPA

Będziecie oglądali wydania „Dzień Dobry TVN” prowadzone przez Małgorzatę Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego?