Współpraca Prosto i EA SPORTS™ – o co chodzi?

Marki EA SPORTS™ i Prosto zrobiły coś, o czym marzyli miłośnicy i miłośniczki mody i e-sportu. Limitowana edycja koszulki dostępnej w grze EA SPORTS FC™ 24 pojawiła się w świecie rzeczywistym. W praktyce można więc mieć dokładnie tę samą koszulkę, w której gra nasza wirtualna drużyna. A wszystko za sprawą Wojtka Sokoła, rapera i biznesmena, a jednocześnie założyciela Prosto, fana gamingu i piłki nożnej.

Łączenie różnych światów, to moja specjalność, dlatego bardzo mnie cieszy, że koszulka Prosto x EA SPORTS™ pojawi się zarówno w świecie wirtualnym jak i fizycznie, w rzeczywistości. To super współpraca łącząca świat streetwearu i gamingu. Wyrazistym designem koszulki nawiązujemy do bliskich nam lat 90. – to nasze korzenie i stylistyka, którą bawimy się i przetwarzamy od początku istnienia Prosto – mówi o współpracy Wojtek Sokół.

W ramach kampanii promocyjnej powstał spot z udziałem i w ulubionej stylistyce Sokoła:

Współpraca Prosto i EA SPORTS™ – jak zdobyć limitowaną koszulkę?

O posiadaniu tej koszulki marzy wiele osób. Niestety, nie mamy dla was dobrych wiadomości – limitowana seria nigdy nie trafi do sprzedaży. Jest jednak szansa, by ją zdobyć!

Unikalny, piłkarski item od 27 listopada można zdobyć w grze EA SPORTS FC™ 24 w trybie Ultimate Team. Wykonując specjalne zadania, gracz otrzymuje możliwość wyboru koszulki i nadania swojej drużynie charakteru i oryginalności – to pierwszy, wirtualny sposób wejścia w posiadanie trykotu. Drugi sposób istnieje w świecie realnym i prawdziwa również jest koszulka, którą można wygrać biorąc udział w konkursach organizowanych na kanałach Prosto Wear oraz u ambasadorów i przyjaciół obu marek.

Tutaj macie jeden z nich:

Zobacz także:

A po więcej zdjęć z kampanii lećcie do galerii pod artykułem.