Ostatnio towarzyszy nam nie tylko fala upałów, ale również sekretnych ślubów. Sakramentalne "tak" w tajemnicy przed mediami wzięli Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, czym pochwalili się już po fakcie, a także aktorka Michelle Williams, która wyszła za muzyka Phila Elveruma. Fani Eda Sheerana mają również podejrzenia, a niektórzy brak wątpliwości, że na ślubnym kobiercu stanął również ich idol. Wszystko przez zdjęcie, jakie pojawiło się na jego instagramowym profilu. A w zasadzie jeden bardzo znaczący szczegół, mianowicie pierścionek (obrączkę?) na serdecznym placu jego lewej ręki (czyli tej, na której w Wielkiej Brytanii nosi się ślubną biżuterię)!

ZOBACZ TAKŻE: Ed Sheeran w Polsce – szczegóły warszawskiego koncertu: godziny otwarcia bramek, support

Jak się domyślacie, pod zdjęciem wstawionym przez Eda pojawiło się mnóstwo komentarzy, także tych z gratulacjami. Sam zainteresowany jeszcze w żaden sposób nie ustosunkował się do rewelacji fanów na temat jego stanu cywilnego. Ale nie bylibyśmy mocno zaskoczeni, gdyby naprawdę okazało się, że go zmienił. W końcu nie jest tajemnicą, że Ed i Cherry Seaborn są zaręczeni od grudnia 2017. Co więcej, jakiś czas temu Sheeran wyznał, że jest w stanie zakończyć karierę i całkowicie poświęcić się ojcostwu, kiedy przyjdzie na to pora. 

Rudowłosy zdolniacha i Cherry są parą od września 2015 roku. Wcześniej muzyk spotykał się m.in. z Ellie Goulding, Nicole Scherzinger oraz z Athiną Andrelos. 

ZOBACZ TAKŻE: Instagram ochroniarza Eda Sheerana to najlepsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie!