Jimmy Fallon to jeden z najpopularniejszych showmanów w Ameryce. Do swojego programu "The Tonight Show" niejednokrotnie zapraszał gwiazdy muzyki, które przy pomocy zespołu "The Roots" wykonywały swoje największe hity muzyczne. Jego gośćmi były już Adele, Mariah Carey, Meghan Treinor lub Sia. Każdy występ odbywał się przy akompaniamencie instrumentów szkolnych, takich jak cymbałki, tamburyno czy perkusji w kształcie banana lub ananasa. Profesjonalni muzycy z dziecinnymi instrumentami, to zawsze zabawny widok!

Gwiazdą ostatniego odcinka, która podjęła się tego wyzwania był utalentowany Ed Sheeran. Brytyjski muzyk jest w trakcie promocji swojej najnowszej płyty. W towarzystwie prowadzącego Jimmy'ego i grupy "The Roots" wykonał swój ostatni hit "Shape of You".

 Album "Divide" trafi do sprzedaży w najbliższy piątek 3.03.2017. Sheeran wydał już trzy promujące go single "Shape of You", "Castle on a Hill" i "How Would You Feel (Paean)". Wszystkie piosenki utrzymują się w pierwszej dziesiątce na światowych listach przebojów.

"Divide" to trzeci studyjny album muzyka. Jego ostatnia płyta "X" ukazała się w lipcu 2014 roku. Pół roku później została uznana za najczęściej słuchany krążek przez serwis Spotify i zdobył status poczwórnej platyny.