Prawdopodobnie wszystkie i wszyscy znamy jego piosenki, ale o sprawach osobistych wiemy niewiele. Ed Sheeran, bo właśnie o niego chodzi, bardzo dba o swoją prywatność. Unika skandali, niechętnie mówi o swoich bliskich, a profile w mediach społecznościowych wykorzystuje do promocji własnej twórczości. Jednak wczoraj (19 maja) popularny wokalista zrobił wyjątek. Za pośrednictwem Instagrama poinformował, że został ojcem po raz drugi. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Ed Sheeran został ojcem po raz drugi

Ed Sheeran i Cherry Seaborn to kolejna – znana para, której udało się ukryć ciążę przed mediami, jak również przed fankami oraz fanami. Na próżno szukać zdjęć 30-latki z wyraźnie zaokrąglonym – ciążowym brzuszkiem czy z porodówki. Podobnie ja po narodzinach pierwszego dziecka (przypomnijmy, że w 2020 roku zostali rodzicami dziewczynki – Lyry Antarcticy), artysta opublikował zdjęcie z dziecięcymi skarpetkami. Natomiast w opisie instagramowego postu ujawnił, że wraz ze swoją żoną powitali na świecie drugą córeczkę. 

Chcę was poinformować, że mamy kolejną piękną córeczkę. Oboje jesteśmy w niej bardzo zakochani, a także niezwykle szczęśliwi, że jesteśmy czteroosobową rodziną – napisał Ed Sheeran na Instagramie.

Zdjęcie z białymi skarpetkami, które wywołało niemałe poruszenie wśród fanek i fanów Eda Sheerana, możecie zobaczyć tutaj:

Jak wspominałyśmy i wspominaliśmy, Ed Sheeran chroni swoją prywatność. Tym razem ujawnił płeć dziecka. Nie wiadomo jednak, jakie imię (bądź imiona) wokalista oraz Cherry Seaborn wybrali dla drugiej córeczki, jak również kiedy maleństwo przyszło na świat. Być może poznamy te szczegóły w (niedalekiej) przyszłości. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.