Edyta Zając i Michał Mikołajczak są parą?

Wygląda na to, że właśnie jesteśmy świadkami narodzin nowej gorącej pary polskiego show-biznesu. Według najnowszych plotek, parą są Edyta Zając i Michał Mikołajczak. A jeśli jeszcze oficjalnie nie są razem, to na pewno iskrzy między nimi. Modelkę (i byłą żonę Jakuba Rzeźniczaka) oraz aktora „przyłapano” na okazywaniu sobie czułości. Zdjęcia zrobione przez paparazzi, na których czule się obejmują i całują, opublikował jeden z tabloidów.

Edyta Zając i Michał Mikołajczak – historia ich związków

Główni zainteresowani nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie, ale jeśli prawdą jest, że Edyta Zając i Michał Mikołajczak są parą to bardzo się cieszymy. Dotychczas bowiem statusy ich związków można byłoby podsumować w dwóch słowach – „to skomplikowane”.

Edyta Zając przez cztery lata była żoną Jakuba Rzeźniczaka, z którym rozstała się w atmosferze skandalu. Oliwy do ognia dolał fakt, że piłkarz spodziewa się dziecka z inną kobietą. A dokładnie z uczestniczką 5. edycji „Top Model”, Magdaleną Stępień. Z którą zresztą właśnie się rozstał – zanim jeszcze dziecko zdążyło przyjść na świat. „Nie jesteśmy już razem” – powiedziała modelka mediom, tym samym oficjalnie potwierdzając rozstanie na kilka dni przed porodem. Zanim jednak małżeństwo Zając i Rzeźniczka formalnie przeszło do historii, modelkę i laureatkę „Tańca z Gwiazdami” przez jakiś czas widywano u boku jeszcze innego mężczyzny. Ten związek jednak też nie zakończył się happy endem. 

Z kolei Michała Mikołajczaka, aktora znanego między innymi z serialu „Na Wspólnej”, a także 3. edycji programu „Agent Gwiazdy”, długo kojarzono z kolei z Joanną Opozdą. Jak wiadomo jednak, aktorka spotyka się teraz z Antkiem Królikowskim, z którym zresztą planuje ślub.

Być może przyszedł więc czas, by Edyta Zając i Michał Mikołajczak odnaleźli szczęście w miłości. Czy tak będzie? Czas pokaże. 

 

 

Zobacz także: