Elizabeth Olsen to młodsza siostra Mary-Kate i Ashley Olsen, czyli (prawdopodobnie) najpopularniejszych bliźniaczek na świecie. Podobnie jak twórczynie uwielbianej przez minimalistki marki The Row, aktorka bardzo dba o swoją prywatność. Niechętnie porusza tematy związane z jej rodziną czy partnerem. Tym jednak razem zrobiła wyjątek. Przy okazji rozmowy Actors on Actors z Kaley Cuoco dla Variety zdradziła, że wyszła za mąż. I zrobiła to w najbardziej uroczy sposób. 

Elizabeth Olsen wzięła ślub!

Jak się okazuje, Elizabeth Olsen jest mężatką. Gwiazda WandaVision, Kapitam Ameryka: Wojna bohaterów i filmów z serii Avengers poinformowała o tym podczas wspomnianego już wywiadu. W jaki sposób? Spieszymy z odpowiedzią. 32-latka musiała rozmawiać w łazience, ponieważ nie było tam słychać hałasów z budowy jej sąsiada. W pewnym momencie zauważyła, że (jak sama powiedziała) jej mąż zostawił tam książeczkę Little Miss Magic. Tym samym zdradziła, że wzięła ślub z Robbie’m Arnettem.

„Zauważyłam też, że mój mąż zostawił „Little Miss Magic”. Znasz książki „Little Miss”? To te klasyczne książki, ale magiczne dzięki „WandaVision”, bo jest takim słodziakiem” – przyznała Elizabeth Olsen w rozmowie z Kaley Cuoco dla Variety. 

Niestety nie wiadomo, kiedy i gdzie odbył się ślub Elizabeth Olsen oraz Robbie’go Arnetta, a także kto wziął udział w ceremonii. Para należy bowiem do grona tych, którzy niechętnie mówią o sprawach prywatnych w mediach. 

Elizabeth Olsen i Robbie Arnett – historia związku. Kim jest mąż aktorki?

Elizabeth Olsen i Robbie Arnett zaczęli się spotykać w 2017 roku. Pojawili się wtedy po raz pierwszy – oficjalnie razem podczas gali wręczenia nagród Emmy, a tym samym nie pozostawili wątpliwości, że łączy ich coś więcej. W 2019 roku w mediach pojawiły się doniesienia, według których Elizabeth Olsen i Robbie Arnett zaręczyli się. Ostatnio gwiazda WandaVision poinformowała, że wzięła ślub z muzykiem, a zarazem frontmanem zespołu Milo Greene. Wszystko wskazuje na to, że ceremonia była kameralna i wzięli w niej udział tylko najbliżsi. W naszej galerii (na górze strony) znajdziesz wspólne zdjęcia pary.