Ellen DeGeneres – przykry koniec telewizyjnej kariery 

Ellen DeGeneres przez długie lata cieszyła się statusem jednej z największych i najbardziej lubianych gwiazd telewizji. W połowie 2020 roku nad karierą ulubienicy Ameryki zawisły jednak ciemne chmury. Dziesięcioro byłych współpracowników twórczyni programu „The Ellen DeGeneres Show” publicznie oskarżyło swoją byłą szefową o tworzenie „toksycznej” atmosfery na planie. Padły też zarzuty o rasizm i zastraszanie. Na wizerunku wesołej i dowcipnej prezenterki pojawiła się ogromna rysa.

W efekcie mobbingowej afery pracę straciło wówczas trzech producentów show. Sama Ellen publicznie przeprosiła swoją ekipę podczas otwarcia 18. sezonu programu. Mimo wszystko, szybko okazało się, że swoje lata świetności show ma już dawno za sobą. W końcu podjęto ostateczną decyzję, że format znika z anteny. Ostatni odcinek „The Ellen DeGeneres Show” wyemitowano 26 maja 2022 roku.

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi odnowiły przysięgę ślubną

Mimo zawirowań w życiu zawodowym, Ellen DeGeneres zdaje się być wciąż szczęśliwą i spełnioną kobietą. Przypomnijmy, że już od niemal dwóch dekad celebrytka jest w związku z aktorką Portią de Rossi. W 2008 roku, po czterech latach związku, panie powiedziały sobie „tak” podczas kameralnej uroczystości w swoim domu w Beverly Hills. Jak się właśnie dowiadujemy, blisko 15 lat później Ellen i Portia zdecydowały się odnowić przysięgę małżeńską.

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi pochwaliły się w sieci nagraniem z wyjątkowej imprezy, podczas której świętowały 50. urodziny gwiazdy serialu „Ally McBeal”, a przy okazji ponownie wypowiedziały swoje ślubne przyrzeczenia. Co ciekawe, cała ceremonia została zorganizowana w całkowitej tajemnicy przed Ellen. Solenizantka wkroczyła do wypełnionego gośćmi salonu w białej sukni ślubnej, a następnie wręczyła swojej ukochanej bukiet kwiatów. Rolę osoby sprawującej ceremonię pełniła wieloletnia przyjaciółka obydwu celebrytek, Kris Jenner.

Portia zrobiła mi niespodziankę na swoim przyjęciu urodzinowym, odnawiając nasze śluby. Dziękuję Kris Jenner za przewodniczenie i Brandi Carlile za występ, a także Portii za bycie dla mnie największym prezentem, nawet w dniu jej urodzin – napisała Ellen na Instagramie.

Zobaczcie, jak to wyglądało.