Klan Kardashian-Jenner umie się bawić i udowadnia to przy okazji niemal każdych świąt, urodzin, rocznic i innych uroczystości. Nie inaczej było na imprezie urodzinowej kobiety, od której „wszystko się zaczęło”. Z okazji 67. rocznicy przyjścia na świat Kris Jenner, jej córki Kim, Khloe, Kourtney oraz Kylie przebrały się za seniorkę roku, stawiając na najsłynniejsze, najbardziej ikoniczne outfity rodzicielki. 

Do zabawy włączyła się również wnuczka Kris, a zarazem najstarsza córka Kim, North West. Przyjaciele i znajomi także upodobnili się do bohaterki wieczoru.

67. urodziny Kris Jenner: córki zrobiły jej niezwykły prezent

Kourtney Kardashian postawiła na różowy dres, w którym Kris Jenner zaprezentowała się w słynnym teledysku do piosenki  Ariany Grande „Thank U, Next”. Kylie Jenner wybrała stylizację matki z czerwonego dywanu: założyła czarną suknię vintage na ramiączkach.

Khloe Kardashian zdecydowała się na ubiór z memogennego zdjęcia, na którym „mamagerka” siedzi na kanapie z kieliszkiem martini w ręku.

Kim Kardashian pojawiła się w długiej, błyszczącej, zielonej sukni, ozdobionej białym kołnierzem i czarną muchą – to pamiętny look mamy z rodzinnej kartki świątecznej sprzed dekady.

 

Wnuczka Kris, najstarsza córka Kim Kardashian i Kanyego Westa, wybrała look babci w wersji codziennej. 9-letnia North West wystroiła się cała na czarno, a w ręku miała znak rozpoznawczy seniorki rodu: torebkę Birkin. Stylizacje możecie zobaczyć w naszej GALERII na górze strony.

Oczywiście wszystkie panie pamiętały o perukach, dzięki którym jeszcze bardziej upodobniły się do słynnej jubilatki. Fajny prezent? 

Zobacz także: