Kris Jenner o swoje dzieci walczy niczym lwica. To właśnie dlatego sama została ich managerką (a właściwie – momagerką), wychodząc z założenia, że nikt lepiej niż matka nie zadba o ich interesy. I nie sposób odmówić jej skuteczności. Niezależnie od tego, czego dotkną się przedstawicielki klanu Kardashian-Jenner, zamieniają to w sukces,  plasując się coraz wyżej w rankingach najbogatszych ludzi na świecie (tak Kylie, o tobie mowa). Tym większe było nasze zdziwienie, gdy przed dwoma dniami najsłynniejsza matka w USA wyznała, że do jednego ze swoich dzieci ma szczególną słabość. Domyślacie się, którą z córek Kris Jenner kocha najbardziej? A także, jaki podstęp się w tym wszystkim kryje? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Którą córkę Kris Jenner kocha najbardziej? Zaskakujące wyznanie najsłynniejszej matki świata

„Spośród moich córek najbardziej kocham Kim! Jest najbardziej urocza i najsłodsza” – to właśnie takie wyznanie pojawiło się na twitterowym profilu Kris Jenner 27 kwietnia 2022 roku około południa. I już dwie minuty później pojawił się kolejny wpis: „Kim jest taka mądra! Wszystkiego co wiem, nauczyłam się od niej”.

Zaskoczeni? Nie jesteście odosobnione i odosobnieni. W internecie szybko zawrzało. Tym bardziej, że Kris Jenner jest mamą pokaźnej gromadki. Z pierwszego związku z Robertem Kardashianem doczekała się nie tylko córek – Kourtney, Kim i Khloé, ale i syna Roba. Z kolei małżeństwo z lekkoatletą Brucem Jennerem (dziś Caitlyn Jenner) przyniosło jej kolejne dwie córki – Kendall i Kylie. 

I to właśnie ta ostatnia szybko zwietrzyła podstęp, o czym także nie omieszkała poinformować na Twitterze. „Oczywiście zhakowane” – napisała, rozwiewając wątpliwości co do zagadkowego wpisu Kris. Nie pozostawiając wątpliwości, że to Kim Karrdashian winna jest całego zamieszania. 

No cóż, można się było tego domyślić. 

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.